Haberler

Motorine de yılbaşı zammı yapıldı!
Motorine yılın son günü zam geldi. Akaryakıt dağıtım şirketleri, bu gece yarısından geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına 12 kuruş zam yaptı.

Motorinin litre fiyatı Ankara’da 4,49 liradan 4,61 liraya, İstanbul’da 4,44 liradan 4,56 liraya, İzmir’de ise 4,46 liradan 4,58 liraya çıkacak. Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

Akaryakıt dağıtım şirketleri, 22 Aralık Perşembe günü benzinin litre fiyatına 10 kuruş zam yapmıştı. Motorinin fiyatı değişmemişti.

Kaynak: NTV

Batuhan Karalar

Otomobiller içimde bitmek tükenmek bilmeyen bir tutku cevheri. Bu cevher, OTOPARK.COM ailesine katılmam ile beraber açığa çıktı. Yazdıkça daha çok şey öğreniyorum ve bu da otomobiller ile olan bağımı daha da kuvvetlendiriyor.

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. Emekliye ikramiye diyorlar yakıta zam veriyorlar.ötvye zam veriyorlar o zammı 50bin tl olarak kosgebllere borç veriyorlar.Devletin hiç mi gelir kaynağı yok anlamadımki.

  2. Bende benzinli olanlar düşünsün diyordum mazota da zam geldi. LPG zammı da yakındır.

  3. Tekel satıldı.Telekom satıldı.Köprüler otoyollar satıldı.Tek gelir kaynaği arabalar ve Akaryakıt kaldi yüklenin bakalım nereye kadar gidecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu