Haberler

Insignia Grand Sport ‘un fiyat listesi internete sızdı
1.5 ve 1.6 litrelik motorlar yolda 2.0 ünitelerden ses yok.

Insignia Grand Sport’un satış fiyatları resmi olarak açıklanmadan önce internete sızdı. Gelecek olan tüm modellerin fiyatları belli olmasa da şimdilik 1.5 litre benzinli ve 1.6 litre dizel modellerin fiyatları belli oldu. 2.0 motor seçenekleri hakkında ise henüz sızan bir bilgi bulunmuyor. Bu da 2.0 motorların filoya sonradan katılabileceği, ilk etapta satışa sunulmaması olasılığını akıllara getiriyor.

Fiyatlar rakiplerine göre rekabetçi

Donanım listesinin resmi olarak açıklanması ile fiyat konusu daha çok netliğe kazanacak olsa da şimdilik fiyatlar oldukça rekabetçi gözüküyor. 1.5 litre 165 hp’lik manuel Enjoy donanımı söylentilere göre 118.900 TL’den satışa sunulacak, otomatik seçeneği ise 134.500 TL olacak. Excellence donanımı ile otomatik olarak alınabilecek olan 1.5 litrelik benzinli motor ise 150.500 TL’den satılacak. 1.6 litre dizel otomatik seçeneği ise Enjoy donanımı ile 144.000 TL, Excellence donanımı ise 160.000 TL’den satışa sunulacak.

Insignia Grand Sport hakkında detaylı bilgi ve ilk sürüş videosu için:

İlk sürüş videosu için tıklayınız.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. MT-AT fiyat farkı ne böyle diyip passata baktım ondaki fark da 25600 bu farktan tam 10k daha fazla. sanırım yeni Ötv zımbırtısından dolayı otomatik vites g.t altına gitti . yazık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu