FeaturedHaberler

Kanada’da kardan araba yapan adam polisleri kandırdı
İnsanlar normalde kar yağdığında sokaklara çıkıp kardan adam yaparlar. Ama biz araba severler olarak işi farklı boyutlara taşıyabiliriz. Karlı bir sabaha uyanan 33 yaşındaki Montrealli Simon Laprise evinin önündeki kar yığınıyla bir kardan araba yaptı.

Son derece gerçekçi

Facebook üzerinden paylaştığı fotoğraflara bakacak olursak yarattığı kardan araba adeta gerçek bir otomobille birebir boyutlarda ve görünümde. Hatta yerde bulduğu bir sileceği kardan arabanın ön camına yerleştirerek daha fazla gerçeklik katmış. Sanatla ilgilenen Laprise aslında kar küreme araçlarına şaka yapma niyetindeydi fakat eseri polislerin dikkatini çekti.

Polisler ceza yazacaktı

Polis memuru otomobilin kar küreme bölgesi içerisinde park halinde durduğundan ötürü ceza yazmak istiyordu. Fakat polis memuru çok geçmeden ceza yazmak üzere olduğu otomobilin aslında karlar altında kalmış değil, kardan yapılmış bir otomobil olduğunu fark etti.

Memurlar Laprise’e “Gecemize neşe kattın hahahaha 🙂” şeklinde bir mesaj bıraktılar.

Polisin müdahalesi ve otomobil ile ilgili haberler hızla yayıldı ancak ertesi sabah kardan yapılan otomobil kar küreme araçları tarafından “imha” edildi.

Fotoğraflar: L.S.D. Laprise Simon Designs @ facebook, Maxim Tot @ facebook

Sergen Satır

Merhaba, ben Sergen. 1997 doğumluyum, İzmirliyim. Mütercim-tercümanlık öğrencisiyim, bir de otomobillere son derece meraklıyım. Otomobillere olan ilgim ve bilgim her geçen gün artıyor. Edindiğim deneyimlerin çoğunu Otopark.com'a borçluyum. Şimdi ise hedefim Otopark'ı olduğundan çok daha iyi bir konuma getirmek.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Ama olacaktı herhalde:)

  2. Kanada'da polisler ne güzel meselelerle uğraşıp eğleniyorlar 🙂 adamlar birşey olsa da birazcık bişey yapsak diye aranıyorlar resmen 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu