FeaturedHaberler

Kia Sportage, ağır makyaj operasyonuyla yenileniyorKia’nın başarılı SUV modeli Sportage, görünüşe göre bir makyaj operasyonuna uğramaya hazırlanıyor. Kapsamlı olarak makyajdan geçecek Kia Sportage ile ilgili tüm detaylar haberimizde!

Kia Sportage’ın ağır kamuflajının ardında sürpriz mi var?

Normalde otomobillerin üzerine bir kasa değişikliği olduğu zaman ağır kamuflaj giydirmesi yapılır. Ancak yakın zamanda makyajlanacak Kia Sportage’ın ağır kamuflaj altında olması, aracın çizgileri ile ilgili sürprizlerin olacağını gösteriyor. Detaylara bakılırsa aracın ön yüzündeki “Kaplan burunu” adı verilen ızgaranın parlak siyah kaplama ile yenilendiği görülüyor. Yeni LED farlar, tampon yapısı ve buna bağlı olarak grafiği değişecek sis farı da dikkat çeken yenilikler arasında yer alıyor.

Arka bölümde ise makyaj operasyonunun etkileri kozmetik olarak daha yumuşak görülüyor. Yeni LED stopların yapısı arka bölüme daha modern ve Avrupalı bir görünüm kazandırırken, tampondaki çift egzoz çıkışı aracın GT-Line donanım paketine sahip olabileceğini gösteriyor. İç mekanda ise teknolojik tarafta araca eklenmesi gereken bir yenilik bulunmadığından malzeme kalitesi dışında değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

Makyajlı Kia Sportage’ın kaputunun altında ise tıpkı iç mekanda olduğu gibi güncel seçeneklerin kullanılması bekleniyor. Ülkemizde sunulan 132 ve 177 beygir gücündeki 1.6 litrelik benzinli motor, büyük ihtimalle varlığını devam ettirecek. Bunun yanı sıra Avrupa pazarı için 48V hibrit motorlu bir versiyon üzerinde çalışıldığını da belirtelim.

Batuhan Karalar

Otomobiller içimde bitmek tükenmek bilmeyen bir tutku cevheri. Bu cevher, OTOPARK.COM ailesine katılmam ile beraber açığa çıktı. Yazdıkça daha çok şey öğreniyorum ve bu da otomobiller ile olan bağımı daha da kuvvetlendiriyor.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Uzakdoğu markaları ve modelleri içinde tasarımsal olarak bence en güzeli GT Line. Makyajla daha da güzel olacağına inanıyorum.

  2. Kardeşi Hyundai Tucson’a makyaj çok yakışmıştı. Bakalım Sportage makyajla birlikte nasıl bir görünüme kavuşacak

  3. 1.6 dizel.motor konulacagi söyleniyor… boyle okursa tusconla birlikte oldukca talep görür..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu