FeaturedHaberler

Avrasya Tüneli geçiş ücretleri zamlanıyor
Yap-İşlet-Devret (YİD) yöntemi ile yapılan Avrasya Tüneli’nin geçiş ücretlerine zam geliyor. İstanbul’da iki yakayı boğazın altından birbirine bağlayan tünelin yeni geçiş ücretleri haberimizde!

Avrasya Tüneli geçiş ücretleri yüzde 17.5 zamlanıyor!

22 Aralık 2016’da hizmete açılan Avrasya Tüneli, son olarak 3 Şubat tarihinde zamlanmıştı. İşletici firma Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş.’den yapılan açıklamaya göre, yarın geçerli olmak üzere zamlı tarife uygulanacak.

A.T.A.Ş.’ın yayınladığı açıklamaya göre, tünelden geçiş yapan otomobillerin tek yön geçiş ücreti 19.20 TL’den 23.30 TL’ye yükselecek. Minibüsler için uygulanan 28.80 TL’lik geçiş ücreti ise 34.90 TL olarak yenilenecek. Son olarak zamlı tarifenin 1 Temmuz Pazar günü saat 00:00’dan itibaren geçerli olacağını belirtelim.

Batuhan Karalar

Otomobiller içimde bitmek tükenmek bilmeyen bir tutku cevheri. Bu cevher, OTOPARK.COM ailesine katılmam ile beraber açığa çıktı. Yazdıkça daha çok şey öğreniyorum ve bu da otomobiller ile olan bağımı daha da kuvvetlendiriyor.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Reis ne diyor, "parası olan geçsin kardeşim". Demiyor ki, parası olmayandan, geçmeyenden de alıyoruz, çakıyoruz bi güzel… Parası olmayan da "ben geçmiyorum nasıl olsa" diye avunuyor. Yazık… Ama müstehak denilmişti değil mi, ben demek istemiyorum ama… neyse… Daha nelere zam göreceğiz bakalım. Geçende doğalgaza da %20 diyorlardı, birkaç ay önce Sn.Albayrak çıktı zam gelmeyecek cart curt diyordu. Ben şimdi küfür etmeyeyim de ne yapayım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu