FeaturedGaleriler

En Yenilikçi Marka” ödülü üçüncü kez Volkswagen’in
Volkswagen, Plus X Award tarafından verilen “En Yenilikçi Marka” ödülünü art arda üçüncü kez kazandı.

Aynı organizasyonda “2018’in En İyi Otomobil Markası” ödülüne de layık görülen Volkswagen ayrıca Polo, T-Roc, Touareg, Atlas Tanoak ve I.D. VIZZION modelleriyle de kendi kategorilerinde yılın ürünü ödüllerini kazandı.

Volkswagen, ürün tasarımında çıtayı yükseltmeyi sürdürüyor. Volkswagen Binek Araç, Plus X Award tarafından verilen “En Yenilikçi Marka” ödülünü kazandı. Volkswagen’in Polo, T-Roc ve Touaregmodelleriyle, Atlas Tanoak ve I.D. VIZZION konsept otomobilleri, jüri tarafından kendi kategorilerinde Yılın Ürünü seçildi.

EN YENİLİKÇİ MARKA DA VOLKSWAGEN

Bu yıl organizasyonda toplamda 26 ödül alarak alan Volkswagen, böylece otomobil üreticileri kategorisinde de “2018’in En İyi Otomobil Markası” ünvanını kazandı.

Almanya’nın Bonn kentinde düzenlenen ödül töreninde Volkswagen Tasarım Bölümü Başkanı Klaus Bischoff’un liderliğindeki ekip de Plus X Award’ın en önemli ödülü olan “En Yenilikçi Marka” ödülüne layık görüldü.

Bischoff, ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Sürdürülebilir tasarım, fonksiyonellik ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla, müşterilerimize en iyi deneyimi sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Uzmanlardan oluşan jüri tarafından bir kez daha En Yenilikçi Marka seçilmek, geleceğe dönük markamız için büyük bir gurur kaynağı” şeklinde konuştu.

15 YILDIR SÜREN KALİTE DEĞERİ

Teknoloji, spor ve yaşam tarzı yenilikleri konusunda dünyanın en önemli ödüllerinden kabul edilen Plus X Award, otomotivden, tüketici elektroniğine, ev aletlerinden ve iklimlendirme gibi pek çok alandan spor aksesuarlarına kadar birçok sektörde ürünlerin inovasyon, tasarım, kalite, kullanım kolaylığı, işlevsellik, ergonomi ve ekoloji gibi farklı kategorilerde değerlendirmesini yapıyor.

Etiketler

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Alman Plus X Award, bir Alman otomobil markasına ödül veriyor :D. Adamlar kendi çalıp kendi oynuyor. Anormal bir durum değil fakat tarafsızlığı tartışılır

  2. Demişler yalan söylememişler sürdür sürdürebildiğin kadar.Ödülün adını da artık sürdürülebilir VW ödülü konabilir.

  3. Volkswagen nasıl seçildi en yenilikçi ya ben onu anlamadım adamlar yıllardır özelliği aynı tutup makyajlayıp satıyorlar ben Peugeot hakediyordu bir kaç senedir çok iyi işler yapıyor.

  4. Emisyon skandalının kimse tarafından dikkate alınmaması ve bir markanın tüm dünyayı ve müşterilerini kandırmasına rağmen hala bu halde olması enteresan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı