FeaturedHaberler

Özel üretim Ferrari SPCJ3, cabrio gövdesiyle ortaya çıktı

Kişiye özel üretim konusunda uzman markalardan biri olan Ferrari, koleksiyonunun en son parçası olan SPCJ3’ü duyurdu. Ferrari SPCJ3, F12tdf modelini cabrio gövdeye dönüştürüyor.

Ferrari SPCJ3, F12tdf modelini cabrio’ya dönüştürüyor!

İtalyan üretici, seçkin müşterileri için isteğe özel olarak benzersiz üretim gerçekleştiriyor. Ferrari’nin bu kapsamda ürettiği SPCJ3 ise markanın çok özel modelleri arasında yer alan F12tdf şasisi üzerine geliştirilmiş. Yaklaşık 2 yıllık bir çalışmanın ürünü olan Ferrari SPCJ3’ün ana modelden en büyük farkı cabrio tasarıma sahip olması. Üstü açık olan otomobil, yuvarlak formdaki ön bölümü ve karmaşık karbon fiber difüzör yapısı ile dikkat çekiyor.

Sahibinin isteği doğrultusunda mavi ve beyaz renklerde tasarlanan SPCJ3, gövdesinin altında ise 6.3 litrelik bir V12 motor kullanıyor. 8.500 devirde 769 beygir güç üreten motor da F12tdf modelinden alınmış. Son olarak bu benzersiz modelin sahibinin adının açıklanmadığını ve Ferrari tarafından “koleksiyoner bir iş adamı” olarak tanımlandığını belirtelim.

Etiketler

Batuhan Karalar

Otomobiller içimde bitmek tükenmek bilmeyen bir tutku cevheri. Bu cevher, OTOPARK.COM ailesine katılmam ile beraber açığa çıktı. Yazdıkça daha çok şey öğreniyorum ve bu da otomobiller ile olan bağımı daha da kuvvetlendiriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı