Dikkat ÇekenlerFeaturedİlk SürüşTestlerVideolar

500+hp Seat Leon Cupra | TEST
Seat Leon Cupra 300, Türkiye’de son satılan Cupra fakat artık 300 beygir değil, yapılan modifikasyonlarla 600 beygir güce ulaşabiliyor. Kuzu postundaki bu kurdun, yeni çıkan GoodYear Eagle F1 SuperSport serisi lastikler ile birlikte sınırlarını zorladık.

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Şahinlere de eskiden bmw motoru takanlar vardı. Araban ne şahin ama şu kadar beygirli kardeşim, normali değil… derlerdi, anlat istediğin kadar. Bu da o hesap bizim millet arabada markaya bakar. Bunlara ferrari motoru taksan kime anlatabilirsin, hikaye. Seat mı seat, bitti. Örneğin Vw olsun da 50 bg olsun, daha çok itibar görür.
  2. Şahinlere de eskiden bmw motoru takanlar vardı. Araban ne şahin ama şu kadar beygirli kardeşim, normali değil… derlerdi, anlat istediğin kadar. Bu da o hesap bizim millet arabada markaya bakar. Bunlara ferrari motoru taksan kime anlatabilirsin, hikaye. Seat mı seat, bitti. Örneğin Vw olsun da 50 bg olsun, daha çok itibar görür.

    Sadece motor yetmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu