FeaturedTestler

Renault 11 Flash | 50.000km’de ! Müzelik

Bugün bir döneme damga vurmuş Renault 11 Flash konuğumuz oluyor. Kondisyonu oldukça iyi bir durumda olan araç, adeta sıfır gibi. Hadi gelin, tarihte kısa bir yolculuk yaparken Renault 11 Flash bizlere neler sunuyormuş beraber bakalım. İyi seyirler!


Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!  Lamborghini, tıbbi malzeme üretimine başladı
Etiketler

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Müzik ilk başladığında , o görüntülerle ; kendimi Marsilya Sahili’nde sıcak şarabımı yudumluyormuşçasına hissettim :)
  2. Ciğerim Flash :D Bende de o kadar orijinal olmasa da 4 parça boyalı 265 binde flash s var. Keşke eski sahibi orijinal jantları satmasaydı :)
  3. Ciğerim Flash :D Bende de o kadar orijinal olmasa da 4 parça boyalı 265 binde flash s var. Keşke eski sahibi orijinal jantları satmasaydı :)

    Muhtemel uzerinde orjinal Speedline jant vardı. Az buçuk degerini bilen hemen söküp ya kenara kaldırıyor, ya da satıyor :)
    Iyi günlerde kullanın.

  4. Video güzeldi. Araç temiz. Sinan abinin dediği gibi beyefendinin aracı kapalı garajda saklayıp, eğer çok flash seviyorsa başka bir tane alıp kullanmalı. Kullanılamayacak kadar temiz çünkü. Maşallah diyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı