FeaturedKampanyalar

Renault ve Dacia, müşteri memnuniyetinde lider oldu

Renault yardım servisleriyle şikayetler hızlı şekilde çözümleniyor.
Renault ve Dacia markaları, sikayetvar.com müşteri memnuniyet endeksinde 2019 yılında lider oldu. Satış memnuniyetinin önde gelen iki markası, Türkiye’nin en büyük şikayet platformu sikayetvar.com’da kendi kategorilerinde birinci sırada yer aldı.

renault

Yaklaşık 4 milyon üye ve aylık 7 milyon tekil ziyaretçiye sahip sikayetvar.com platformunda firmalar memnuniyet düzeyi, teşekkür oranı, churn  (müşteri kaybını engelleme)  ve şikayet oran endeksine göre değerlendiriliyor. Renault MAİS; Diyalog platformu ile sesli hizmetler, sosyal ve dijital kanallar olmak üzere özel, kolay ve benzersiz bir deneyim sunuyor. Diyalog İletişim Hattı, kaza ve arıza gibi durumlarda anlık müdahale hizmeti sunan Renault Yardım, tüm başvuru ve taleplerin değerlendirildiği Şikayet Yönetim Ekibi, kalite ve memnuniyet kontrol aramalarının yapıldığı Renault Dinliyor’un yanı sıra Sosyal Medya ve Dijital Kanallar ekibi ile 7/24 hizmet veriyor.

Renault MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş: OYAK vizyonu çerçevesinde müşteri memnuniyeti en büyük önceliklerimiz arasında. 2018 yılında kurduğumuz Ulusal ve uluslararası platformlarda altın madalya da olmak üzere önemli ödüllere layık görülen Diyalog İletişim Merkezi’nin Şikayetvar.com gibi önemli bir platformda da birincilik elde etmesi bizi gururlandırdı. Diyalog platformu ile müşterilerimize en doğru hizmeti ve desteği; en güncel teknolojileri kullanarak kesintisiz ve hızlı bir şekilde sağlıyoruz. Otomotiv sektöründeki 50 yıllık tecrübemizi de katarak müşteri deneyiminde de fark yaratıyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Batuhan Karalar

Otomobiller içimde bitmek tükenmek bilmeyen bir tutku cevheri. Bu cevher, OTOPARK.COM ailesine katılmam ile beraber açığa çıktı. Yazdıkça daha çok şey öğreniyorum ve bu da otomobiller ile olan bağımı daha da kuvvetlendiriyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. son iki yıldır Renault Clio kullanıcısıyım. Ben hiç ama hiç Renault tan memnun değilim. Dikkat edin arabam değil firmadan memnun değilim.
    Bence yanlış haber yapıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu