FeaturedTestler

Yeni Skoda Scala | Sürüş İzlenimi




Yeni Skoda Scala Test Sürüş videosu yayında! Scala ile bildiklerinizi unutmaya hazır olun! Skoda için milat taşı Scala olmaya fazlasıyla aday.. Peki ya Türkiye’de ki kullanıcı alışkanlıkları? Tüm yanıtlarını bulabileceğiniz detaylı test sürüş videomuzu izlemeyi ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın!


Sen de aramıza KATIL hem destek ol hem de Otopark ayrıcalıklarına sahip ol  https://www.youtube.com/channel/UCGoi3UGQQUd5sEndnoDmC6Q/join

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Baris Inselel

25 yaşında, Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi mezunu insan evladı. 4 teker ve 2 teker sevdasını Otopark.com çatısı altında sürdüren bir petrolhead.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Testi yeni izledim araç güzel. @sinan da gerekli her şeyi anlatmış ama arka kapıların yanında duran delikler bahsettiği gibi basınç dengelemek v.s için değil. O deliklere kemer tokalarını takıp sabitleyebiliyorsunuz. Hem sarsıntılı yolculuklarda ses yapmasın diye hem de arka koltukları öne yatırırken kemerler engel olmasın diye. Aynısı Ford Fiestada da mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu