Bugün Arabanız İçin Ne Yaptınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,235
45,838
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Genel aromalari guzel hocam, adamlar yapmis valla. Bi karpuz aromasi var agzini acip kapasan Vivident'in karpuzlu sakizini cigniyosun sanarsin [emoji23][emoji23]
bılmeden ortalık falanmı aldınız bu ne cıkıyorum vallahı almaya sımdı
Odunsu'yu daha önce arkadaşın aracında görmüştüm çok beğendim, direkt gittim aldım. Kullanmak henüz yeni nasip oldu ama bu bitince diğer ürünlerini deneyeceğim mutlaka.
Al hocam al, zevkler ve renkler tartışılmaz tabii ama çok güzel bir kokudur.

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
O kokuyu ben ankaradaki metrodan almıştım daha önce ama her metroda var mıdır bilmiyorum. Burdakinde de varsa odunsuyu bide vanilyalıyı alıp denicem.

CetinAdam

Profesör
23 Kas 2016
89
129
1,060
30
İstanbul
Marka
Honda
15 gündür çalışmayan leş pislik içinde kalmış haline bakıp hüzünlendim. Zaman olsada gezdirsek arabayı. :D
(Yıllık 4 bin km yapan biri olarak araba bizi gezdirmiyor biz onu gezdiriyoruz ara ara)
Yatan arabayı iyi saymazlar haftalık 15 20 km yapmalı araba , yılda en az 1 kere yağını değiştirmeyi unutmayın bol kmler :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Pencereden aşağıya bile bakmadım bugün, babam gitti geldi bi yerlere. Odamdan çıkmadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım