Golf R Fotoğraf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
Sahibindende birçok satıcı arkadaş var (siz,biz) ama kaçına güvenilebir?

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...el-2.0-tsi-300ps-dsg-4-motion-415398282/detay

Mesela bu ilan.
Bazı fotoğraflar tanıdık geldi mi?

Evet doğru OTOPARK.COM'un İstanbul Parkta çektiği fotoğrafLAR.
Peki satıcı bunu dile getirmiş mi? HAYIR.
Aslında amacım ilanı kötülemek değil veya satıcıyı.Fakat fotoğrafı kendi çekmiş gibi "Plaka güvenlik nedeniyle kapatılmıştır ve istenildiğinde verilecektir." yazması. Benim amacım emek hırsızlığı yapılması. Arkadaş en azından bi "ALINTIDIR" vs. yazsaydı amenna. Güzel bir iş,müzik, fotoğraf kolay olmuyo. İnsanlar bunlar için gün-saat-ay-yıllarını harcıyo. Ama akıllı bir arkadaş gelip kendisininmiş gibi lanse ediyo. Yani diyeceğim o ki bir aracı alacak iseniz internetten fotoğrafına kanıp almayın gidin inceleyin, incelettirin ve lütfen bu tür kaliteli ürünlerde(fotoğraf için) aldığınız kişi veya kurumun adını yazın emek hırsızlığı yapmayın.

golfr.png

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...el-2.0-tsi-300ps-dsg-4-motion-415398282/detay

Mesela bu ilan.

Aslında amacım ilanı kötülemek değil veya satıcıyı.Fakat fotoğrafı kendi çekmiş gibi "Plaka güvenlik nedeniyle kapatılmıştır ve istenildiğinde verilecektir." yazması. Benim amacım emek hırsızlığı yapılması. Arkadaş en azından bi "ALINTIDIR" vs. yazsaydı amenna. Güzel bir iş,müzik, fotoğraf kolay olmuyo. İnsanlar bunlar için gün-saat-ay-yıllarını harcıyo. Ama akıllı bir arkadaş gelip kendisininmiş gibi lanse ediyo. Yani diyeceğim o ki bir aracı alacak iseniz internetten fotoğrafına kanıp almayın gidin inceleyin, incelettirin ve lütfen bu tür kaliteli ürünlerde(fotoğraf için) aldığınız kişi veya kurumun adını yazın emek hırsızlığı yapmayın.

Ekli dosyayı görüntüle 5716
Peki ya arac sahibi satiyorsa ? Bu site aracini teste verip , bu tur resimlerle oldugundan daha cok fazla fiyat cekenlerle dolu.

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
32
İstanbul
Marka
Renault

Mesela bu ilan.

Ekli dosyayı görüntüle 5716
Valla nerden baksan güzel kafa, pırıl pırıl. Güle güle kullan kardeşim. :)

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Sahibi baya dürüst ve cesaretli biriymiş. Aracın pistte kullanıldığını saklamamış :) (Pistte cruise control ile keyif turu yapılmadığını varsayıyorum)

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Sahibi baya dürüst ve cesaretli biriymiş. Aracın pistte kullanıldığını saklamamış :) (Pistte cruise control ile keyif turu yapılmadığını varsayıyorum)
Golf R alan adam illaki öyle atraksiyonlar yapmıştır . Pistte yapmadiysa daha kötüsünü yolda yapmıştır :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Arkadaş farkedememiş yazısında bir art niyet görmedim. Doğru ve güzel bir yazı olmuş, böyle düşündüğü ve düşüncelerini paylaştığı için kendi adıma teşekkür ederim. Fakat ne yazık ki sanılanın tam aksi bir durum söz konusu.
Arkadaşın üzerine çok fazla yüklenilmiş. Durumu öğrenmiş bulunduğuna göre bir özür durumu düzeltir diye düşünüyorum @hi-men

Son düzenleme:

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
adam bize iki sefer arabasını emanet etmiş, fotoğrafları bırak da istediği gibi kullansın

Aracın sahibinin o arkadaş olduğunu bilmediğimden dolayı açılmış bir başlıktır. Benim amacım geçenki olay gibi insanları manipüle etmek değil. Ki araç sahibi oysa fotoğrafları kullanmayada hakkı vardır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım