HABER Volkswagen’den Arteon Shooting Brake mi geliyor?

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Ben isterdim ki madem dci motoru alıp buna koyacaksın, ikna et üreticiyi ver parasını al koy 160'lık yeni nesil dci üniteyi. Millet zaten 109'luk dizele rağmen yine bayağı aldı cla'yı. Az daha üzerine koyar sövmeden alırdı en azından insanlar. Bir diğer hususta mercedes 156'lık üniteyi daha ne kadar ısıtıp ısıtıp üreticiye sunacak anlamıyorum. Çok mu zor şu motoru 170-180 hp yapmak. Şu iki geliştirmeyi yapsalardı cla'yı tercih edenleri daha iyi anlardım en azından.
Artık sadece premium değil normal d sınıfında da dizel alacaksam en az 140bg benzinli alacaksam da en az 170bg isterim o kadar para verecem ve 150 den sonra araba hızlanmakta zorlanacak küfür gibi cidden.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Artık sadece premium değil normal d sınıfında da dizel alacaksam en az 140bg benzinli alacaksam da en az 170bg isterim o kadar para verecem ve 150 den sonra araba hızlanmakta zorlanacak küfür gibi cidden.
D sınıfına zaten 1.5 1.6 dizel haram da hadi alıyoruz insan tabii ki daha güçlü bir şey istiyor. Ama güçlü olmasa bile d sınıfını anlayabiliyorum. Makul derecede gidiş ve özellikle konforlu sürüş isteyenlerin segmenti. O heybetteki araçlara yakıştıramasam da yinede anlayabiliyorum. Ama bir otomobili hem sportiflik adına sert üretip hem de gitmeyen bir motor koyduğunda iş tezata biniyor. D sınıfındaki mevzu tezattan öte beklentiye giriyor.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bu eski CC değil mi ? Phaeton' a ne oldu peki ben kaçırdım o olayları ?
Arteon, CC yerine geldi. Phaeton için ise en erken 2019 deniyor. Emisyon krizinden dolayı Phaeton 1 2 yıl ertelenmek zorunda kaldı. Bu arada 2019 yılında tanıtılacak olan Phaeton tamamen elektrikli olacak diye dedikodular var ama bence hybrid olacak.

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,365
7,204
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Arteon dış tasarım olarak çok hoşuma gitti ama iç tasarım bütün Volkswagen'ler de olduğu gibi bunda da nerdeyse aynı. Sizleri bilmem ama bu iç tasarım ne kadar kaliteli olsa da bana göre çok sıkmaya başladı.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım