HABER Volkswagen Arteon Türkiye fiyatları belli oldu!

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Volkswagen’in yeni fastback sedan modeli Arteon’un Türkiye fiyatları merakla bekleniyordu. Volkswagen Arteon’un fiyat listesi, nihayet Alman üreticinin web sitesinde yayınlandı.

Volkswagen Arteon, beklenenden daha pahalı!

Türkiye’ye Elegance ve R-Line olmak üzere 2 farklı donanım paketi ile gelen Volkswagen Arteon, yalnızca 2.0 TDI motor seçeneğine sahip. Baz versiyonda 150 beygir güç üreten motor, diğer iki seçimde ise çift turboyla beraber 240 beygire kadar çıkıyor.

Elegance paketinde Alcantara deri döşeme, 8″ multimedya sistemi, 19″ alüminyum jantlar, dinamik viraj aydınlatması ve dijital gösterge paneli standart geliyor. R-Line donanım paketinde ise spor koltuklar, aerodinamik spoyler, trapez dekor egzoz, adaptif şasi kontrolü ve 4MOTION gibi özellikler ekleniyor.

Yeni Arteon’un ülkemizdeki satış fiyatları ise şöyle;

Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 150 PS DSGElegance278.000,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSGElegance309.000,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSGR-Line309.000,00 TL
1 arasında 12

Read the whole post here.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Doğuş Holding'in yönetim kademesine şirket aracı olur diyeceğim ama, ana sponsorlarından olduğu Fi dizisinde bile Passat'tan sonraki aşamaya direk Audi A6, Porsche Panamera, Benley filan koyuyorlar. :D İşin geyiği bir yana, VAG'ın genel fiyatlandırma politikasını da geçtim, o paraya Audi A5 Sportback mi alınır yoksa VW Arteon mu alınır?
Sadece soruyorum.:)
upload_2017-6-11_3-21-26.png

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Doğuş Holding'in yönetim kademesine şirket aracı olur diyeceğim ama, ana sponsorlarından olduğu Fi dizisinde bile Passat'tan sonraki aşamaya direk Audi A6, Porsche Panamera, Benley filan koyuyorlar. :D İşin geyiği bir yana, VAG'ın genel fiyatlandırma politikasını da geçtim, o paraya Audi A5 Sportback mi alınır yoksa VW Arteon mu alınır?
Ekli dosyayı görüntüle 7760
Bunu ben de soruyorum ama arteon ne alemde, ne sunuyor ne sunamıyor henüz kestiremediğim için kendime de cevap veremiyorum.. A5'den daha fazlasını sunabileceğini de pek tahmin etmiyorum.

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
A5 Sportback'in boş versiyonu bile değil, aynı paraya bir üst versiyon alınıyor :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Aracın Fi Dizisinde görülmeme sebebi daha yeni yenı gelmeye başlamış olması. 280 beygirlik yönetici araçları gelecek bu arada.

Son düzenleme:

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Kimse kusura bakmasın bu fiyatlara vw almazdım ben olsam. Daha iyi arabalarda var yani bu paraya. Bu arada bir golf sahibi olarak söylüyorum bunları :D yani vw düşmanı falan değilim yanlış anlaşılma olmasın :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım