HABER Ferrari F12 Berlinetta | TEST

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
@sinan i tutabilene ask olsun, helal sana super is cikarmissin yine, tebrikler.
Bende nacizane birkac yorum yapicam arac ve test hakkinda;
- Test esnasinda izolasyonun iyi oldugundan bahsedildi ama ciddi eksoz sesi geliyordu izlerken, dusuk suratlarde bile.
- Ferhat bey masallah cok bilgili tabiki ama ilk 3-5 dakka tasarimcilar konusundaki hikayeyi biraz fazla uzatti sanki :D
- Geri vites butonunu begenmedim, keske baska biryer bulsalardi, konsoldaki 3 butondan biri o olmamaliydi bence.
- Koltuklar efsane (hele recarolara baktigim gunun aksami, beni iyice heyecanlandirdi)
- Parkur secimi neye gore yapildi bilmiyorum ama yetersiz tabi. Hos TR de bu makinenin kendini gosterecegi yol da yok zaten :D
- Kornasinin yerine, havalandirma kanallarina ve eksoz patirtisina ayrica hayran oldum.

Iyi guzel hos ama bu arabayi alip TR de gazlayamamak cok aci degilmi? max 243 kmh nedir ki? bugun D segmenti 2.0 motorlu neredeyse butun araclarin gorebilecegi bir rakam. Gercekten cok uzucu :(

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Beyler bu arada Bos vites yok galiba aracta, bi bilgisi olan var mi? @sinan nedir olayi bu isin :D
@ctanguner aga fotolar guzel ama hep saturation dan yiyosun :( renkleri patlatsan biraz super olcak, sarilar, kirmizilar pat pat pat :D
Bildiğim kadarıyla 1. vitesteyken vitesi düşürünce boşa geçiyor. Onun haricinde bir yolu olmaması lazım.
İzolasyon konusundaysa, muhtemelen düşük hızlardaki egzoz frekansını mikrofon çok algılamış, çünkü gaza basınca o kadar ses gelmiyor.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...berlinetta-carbon-led-fer-mas-456916379/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...12-berlinetta-lifting-seramik-220528871/detay
Arada 490.500 € var demek
44774hqdefault.jpg

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Harbiden ha. Büyük kıyımın kıyısından dönülmüş. O ara sahne geçişi de olmuş. İstem dışı tedirginlikle küfür çıkmış olabilir ağızlardan :)
Geçen gün benzer bir durum benim de başıma geldi ve tabi can havliyle karşıdaki dallamaya baya bir küfrü istemsiz şekilde o anda savurdum.
Sonra dedim, iyi ki araç içi kamerayı arabaya taktım, allah korusun başımıza bişi gelse, en azından ne olduğu belli olacak. Ama yan etkisi, ettiğimiz küfürler hep kayıt altında, birşey olsa, kayıtı açıp bakana sağlam rezil olacağım :p

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,024
1,994
2,770
Marka
Subaru
Geçen gün benzer bir durum benim de başıma geldi ve tabi can havliyle karşıdaki dallamaya baya bir küfrü istemsiz şekilde o anda savurdum.
Sonra dedim, iyi ki araç içi kamerayı arabaya taktım, allah korusun başımıza bişi gelse, en azından ne olduğu belli olacak. Ama yan etkisi, ettiğimiz küfürler hep kayıt altında, birşey olsa, kayıtı açıp bakana sağlam rezil olacağım :p
Niye rezil olucaksınki adama hareketinden dolayı pastoral şiirmi bestelemek gerekiyor :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım