HABER Ferrari F12 Berlinetta | TEST

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Ellerinize sağlık, mükemmel bir iş çıkmış.

Fakat milyar eurolarım olsa almayacağım otomobiller sınıfında. Benim kıçı kırık 1'e gösterdiğim ihtimamın 1000 katını buna göstermeye kalkarım, psikolojim biter 3 günde.. Ha alıp garaja koyar mıyım seyirlik? Ona da gerek yok :D

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Ellerinize sağlık, mükemmel bir iş çıkmış.

Fakat milyar eurolarım olsa almayacağım otomobiller sınıfında. Benim kıçı kırık 1'e gösterdiğim ihtimamın 1000 katını buna göstermeye kalkarım, psikolojim biter 3 günde.. Ha alıp garaja koyar mıyım seyirlik? Ona da gerek yok :D
Aynen öyle arabaya toz konsa psikoloji bozar :D

berkecan

Profesör
8 Eyl 2016
239
523
1,785
Mersin
Abi bu video mükemmel oldu ya!vallahi F12 yi tanimiyodum videodan sonra aşık oldum Allahimiza şükürler olsun bugünleride gördük!mükemmel bi test olmuş elinize emeğinize sağlık!@ctanguner abi bi şey soracam da merak ettim abi video da varda fotoda otopark.com plakaligi yok abi neden yok abi duvar kağıdı için süper olurdu! Ama yine altta logo varya sıkıntı yok

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım