HABER Volkswagen Arteon Türkiye fiyatları belli oldu!

ceyhansuyu

Panpa
8 Eyl 2016
499
1,229
2,520
38
Bana çok yapay geliyor hadi onu geçtim zaten adam gurbetçi çok normal ama bana yaptığı videolar bilgi anlamında ne yazıkki pek birşey katamıyor.
Anladım. Ben uzun zamandır takipteyim . Videodan ne beklendiği önemli. Ben bilgiden çok arabaları yakından görmek için izliyorum ama bilgi de önemli. Beni tatmin ediyor.

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
VW passat cc, bence güzel araçtı..Her ne kadar Mercedes SL nin replicası olsa da, tasarım olarak gerçekten özgün kalacak ama bana kalırsa, passat cc den önce passat ı bitirselerdi mi diye düşünüyorum... Tamam, ismi var cartı var curtu var ama bu kadar para gerçekten eder mi düşünmek lazım.. 220-290 arası olsa, çoğu kişinin sanmıyorum ki yakıtına baksın da alsın.. Ama bu haliyle bile yine çok satar..vw sonuçta..Talisman ın, kıa stinger in, peugeot 3008 gibi markaların bırakamadığı etkiyi elde edemediği satışları alır...Kurbanı bile kredi ile kesen bir ülkede yaşıyoruz neticede :D

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Valla şöyle pahalı böyle pahalı dedik ama az önce bir dükkanın önünde füme renkli bir Arteon gördüm.

Millette para var arkadaş. VW'ye 300 bin lira veriyorlar.

Son düzenleme:

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Dıştan iyi hoş detayları var da, artık şu jant tasarımı sıktı, 15 inç replikası bile dolu.
O kadar para verdikten sonra içinde de daha özgün detaylar olmasını beklerdim. R line almadıktan sonra koltuk farkı dahi yok. sevimsiz iç dizayn devam ediyor.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
gerek duymuyorum çünkü herşeyi aynı passat ile :) bunu tüm dünya tester'ları da söylüyor. kendim test etmedim ama bunu söyleyenlere inanıyorum çünkü aralarında matt watson gibi arabalara dürüstçe eleştiri getirenler de var. hatta passat'tan bir dezavantajı da daha ağır olması. onun kadar çevik hissettirmediği de söyleniyor. arteon her ne olursa olsun 318k para etmez.zaten fiyat şişirme. tek suç devlette değil. gayet de rline'ı ucuz olan versiyonu da 20k 25k falan indirebilirler. alanlara hayırlı olsun. bana göre kafayı peynir ekmek ile yemişler.

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
gerek duymuyorum çünkü herşeyi aynı passat ile :) bunu tüm dünya tester'ları da söylüyor. kendim test etmedim ama bunu söyleyenlere inanıyorum çünkü aralarında matt watson gibi arabalara dürüstçe eleştiri getirenler de var. hatta passat'tan bir dezavantajı da daha ağır olması. onun kadar çevik hissettirmediği de söyleniyor. arteon her ne olursa olsun 318k para etmez.zaten fiyat şişirme. tek suç devlette değil. gayet de rline'ı ucuz olan versiyonu da 20k 25k falan indirebilirler. alanlara hayırlı olsun. bana göre kafayı peynir ekmek ile yemişler.
katılıyorum size

SerkanErdem

Profesör
24 Eki 2016
139
65
1,035
37
Istanbul
Bilmiyorum araca alıştırmadıklarından mı ama ben şahsen o kadar para verip bu arabayı almam... Aklıma bir sürü alternatif geliyor bu araç yerine kendime engel olamıyorum :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım