Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Proje sevenlere gelsin
http://instagram.com/mustangkyle
3a45b0acf09d019a5f4ecbca32bc4289.png

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
11.25sonrasi harika:D
"%30 of people who test drives their cars buy them.I want one.Shit":D:D

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
32
İstanbul
Marka
Renault
iyi hacım hoşgeldin sen nasılsın daha iyi misin:)
Daha iyiyim çok şükür, canımı yakan tek şey fizik tedavide belden verilen elektrik. İlk başta gıdıklıyor ama voltaj arttıkça can yakıyor :D

Bir de ek olarak; otomobilden ziyadesiyle nefret etmiş durumdayım. Dün gece arkadaşım gel seninle gezelim dedi. Arabaya bindim, beşinci dakikada çok affedersiniz kusmam geldi durdurmak zorunda kaldım. Kötü oldum baya. :(

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Selamlar. İyi akşamlar herkese. Nasılsınız? :)
Biz iyiyiz abi dersler falan kel kör yuvarlanıp gidiyoruz seni sormak lazım :)
Daha iyiyim çok şükür, canımı yakan tek şey fizik tedavide belden verilen elektrik. İlk başta gıdıklıyor ama voltaj arttıkça can yakıyor :D

Bir de ek olarak; otomobilden ziyadesiyle nefret etmiş durumdayım. Dün gece arkadaşım gel seninle gezelim dedi. Arabaya bindim, beşinci dakikada çok affedersiniz kusmam geldi durdurmak zorunda kaldım. Kötü oldum baya. :(
Fizik tedavi nasıl gidiyor abi gelişme var mı? Elektrik iyi geliyosa biz de yaptıralım :D :D
Biz içinde araba manyaklığı olan insanlarız abi, bu kadar büyük bi kazadan sonra dönerken zorluk çekmen çok normal ama inanıyorum ki fizik tedaviden sonra alacağın ufak desteklerle eski günlere geri dönüş olur :)

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Testin simdilik sadece başını izleyebildim de can abi direksiyonu vermemiş yine, benzin tvde de vermemişti.Bence bisey diyemeyiz adama şahsen bende değil csl normal m3 bile olsa tanımadığım insanlara buyrun gelin bile demem:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım