Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Bizim gibi saplar hayatın keyfini sürer olum misal biz ehliyeti alınca sevgiliyi evden alamaya değil köfte yemek için inegöle, çiğ börek için eskişehire hatta tavas kokoreçi için denizliye kadar gidecek damak tadı yüksek olan eat drive and sleep felsefesine az buçuk sahip olan/olacak adamlarız ;):D.
Agshshsh bunu sevdim bak artık hayat felsefem bu :D Kızı alıp starbucksa gideceğimize afyona gidip sucuk döner yiyip geliriz :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,279
1
9,427
4,970
kocaeli
+1 wayt caklit mokanın 12-13 tl olduğunu ve kıza yemek ısmarlayacağımızı düşünürsek bogazımız için gezmek çok pahalı olmayacaktır.

asil problem atının bogazini doyurmak , lpg 87 TL ye doldu :(

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
O bende imkansız da senin olursa çatır çutur gideriz vallaha ohhhh bas len bas :D

Allah kerim hacı şöyle hafif retro bişey alırız belki belli olmaz gerçi hoş param olsa 208GTi by PS veya i30 N performance pack alırım ama ev bana ilk yıllarda o tarz arabalar ağzımla kuş tutsam aldırmaz :(:D:D.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Allah kerim hacı şöyle hafif retro bişey alırız belki belli olmaz gerçi hoş param olsa 208GTi by PS veya i30 N performance pack alırım ama ev bana ilk yıllarda o tarz arabalar ağzımla kuş tutsam aldırmaz :(:D:D.
Golfle gideriz 3.5 litre mazot yakarak hem az yakıt parası çıkar cebimizden :D

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Gerek yok bence okadara clio williams yada 2 rs:Dhem bana clioyu çok gormeyin dersin çok şaapmazlar:D:rolleyes:

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
32
İstanbul
Marka
Renault
@TheAMG56 hocam seni burada görmek mutlu ediyor. Allah iyiliğini versin.
İnşallah daha da iyi olursun :)burada eskisi gibi daha çok muhabbet ederiz dertlesiriz inşallah sağlık ve sıhhatle birlikte:rolleyes:
Eyvallah abi çok sağolasın :)

Onun da zamanı gelicek inşallah
Bunları duymak gerçekten güzel. Teşekkürler, hep beraber güzel günlere inşallah. :)

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
32
İstanbul
Marka
Renault
Sana ve bana o tarz işler yasak olum artık boşver hiç şiiyapmayak biz biz onları değil onlar bizi bulsun o_O.
Hah! İşte bu olum afferin lan. :D
Bizim gibi poğaçalara kim bakacak olm :D
Ben saldım zaten bizim gibi saplar anca platonik olur
Bu kadar da ümitsiz olmayın la abartmayın :D Kendinize bakın beyler, analiz edin kendinizi. Bakın ne eksiğiniz, gediğiniz var; onları kapamaya çalışın. Her iki anlamda da, maddi ve manevi olarak. Her şeyden önce kendinizi sevin, barışık olun. Bir şeyler yapacağınız zaman ilk önce Allah rızası için, daha sonra da kendiniz için yapın. Kimler kimlere bakıyor daa, sizin gibi bilgili, akıllı, bilinçli adamlar mı sap kalacak Allah aşkına. :D Sizin tek dezavantajınız; diğer tür erkeklere göre daha geç kıymete binmeniz. Ki bence bu daha iyi. Bu yaşlarda bulaşmayın kimseye tadını çıkarın bu yaşların olum bi daha asla geri gelmeyecek!

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Bu kadar da ümitsiz olmayın la abartmayın :D Kendinize bakın beyler, analiz edin kendinizi. Bakın ne eksiğiniz, gediğiniz var; onları kapamaya çalışın. Her iki anlamda da, maddi ve manevi olarak. Her şeyden önce kendinizi sevin, barışık olun. Bir şeyler yapacağınız zaman ilk önce Allah rızası için, daha sonra da kendiniz için yapın. Kimler kimlere bakıyor daa, sizin gibi bilgili, akıllı, bilinçli adamlar mı sap kalacak Allah aşkına. :D Sizin tek dezavantajınız; diğer tür erkeklere göre daha geç kıymete binmeniz. Ki bence bu daha iyi. Bu yaşlarda bulaşmayın kimseye tadını çıkarın bu yaşların olum bi daha asla geri gelmeyecek!
Bence hic bulasmasinlar ya.kizlarin olgunlasmasi erkeklerden daha erken derlerde duzgun elemanlarin kiymete binmeleri kizlarin 24 25 yaslarina gelmerinden itibaren basliyor . O yaslardan once gidipte bir kiza gonul veripde bosuna aklinizi kurcalamayin. Iliskisi lise 1 de baslayip su an cocugu olan arkadasimda var ama birakin hayatinizi yasayin sizler bide it kopuk degilsiniz baglanirsiniz uzulursunuz gerek yok.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen

Bu yaşta tek düşüncemiz oldu araba ya :D Kendimle barışığım zaten de abi biz çapkın badboy filan olamadık işte hep sakin bi şekilde takıldık :D Neyse zaten saldım ben gerek yok kıza filan böyle tek başıma memnunum hssjdhdj kız tantanası da çekilmiyor hele bu zamanlarda

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bu yaşta tek düşüncemiz oldu araba ya :D Kendimle barışığım zaten de abi biz çapkın badboy filan olamadık işte hep sakin bi şekilde takıldık :D Neyse zaten saldım ben gerek yok kıza filan böyle tek başıma memnunum hssjdhdj kız tantanası da çekilmiyor hele bu zamanlarda

Ahahaha ne tatli sey bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım