Herkese geçmiş olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,296
45,944
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Inanan olursada aklini seveyim onlarin
Hocam, bu senin dediğin ölümü gösterip sıtmaya razı etmek oluyor.
İnanmaktan ziyade iyi niyetli olarak bunların yapıldığını düşünen kitle var. Ülkenin menfaati için zam gerekliydi ve yapıldı diyen kitle.
Aynen öyle, her zaman yaptıkları iş bu değil miydi ? Ben gidersem bu ülke çöker diyen zihniyetin ürünü başka ne olacak..

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
İnanmaktan ziyade iyi niyetli olarak bunların yapıldığını düşünen kitle var. Ülkenin menfaati için zam gerekliydi ve yapıldı diyen kitle.
Aynen öyle, her zaman yaptıkları iş bu değil miydi ? Ben gidersem bu ülke çöker diyen zihniyetin ürünü başka ne olacak..
atatürk gitti ülke çökmedi o mu gidince çökecek ahahsdkajlsdahsd :D :D :D :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,296
45,944
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
atatürk gitti ülke çökmedi o mu gidince çökecek ahahsdkajlsdahsd :D :D :D :D
Aynen öyle ama insanoğlunun nefsinin en büyük düşmanı kibir ve egodur kardeşim. Kibir ve egoya direnebilen kaç karakter vardır ki.. Bu cümleler, o zihniyet hep kibirden geliyor işte :)

Son düzenleme:

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Bunlar varya bunlar o kadar şeytan, o kadar kurnaz ki akılları bir tek alengirli işlere çalışıyor. Mtv zammını %40 olarak açıkladılar ve cumhurbaşkanı direkt ' oo çok olmuş olmaz böyle ' diyerek %25'e düşürttüler. Halbuki en baştan zam fiyatını %25 olarak belirleselerdi yine herkes çok fazla bu ne böyle diyecekti. Şimdiyse herkes ' neyse %40'dan 25'e düşürdüler iyidir ' diyecek. Halbuki bu senenin yasal zam sınırı %14,85 civarı. Bu rakamdan daha fazla zam yapılamaz. Ama öyle çakal ki bunlar milleti nasıl soyacağını, nasıl kabul ettireceğini iyi biliyorlar.
2019'a kadar şu işlenecek, C.başkanı iyi de gerisi kötü. Biz de yedik. ohttp://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ahmet-hakan/reisten-her-an-yuzde-40lik-zammi-derhal-durdur-naci-emri-gelebilir-40593848

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
Marka
Bugatti
Aynen öyle ama insanoğlunun nefsinin en büyük düşmanı kibir ve egodur kardeşim. Kibir ve egoya direnebilen kaç karakter vardır ki.. Bu cümleler, o zihniyet hep kibirden geliyor işte :)
bilinmez :D lakin bu tür şeyler inançla ilgili gibi... Dünyaya sadece materyallerden ibaret olarak bakarlarsa bu durum gayet doğal. Tabii bizler gibi insanlar büyük oyunu göremez :D :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,296
45,944
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Kesinlikle böyle. Özellikle 15 Temmuz sürecinin geleceğini ön gören o şahıs, 15 Temmuz'dan sonra da anladı ki partiyle bu iş devam etmez. Fetöcülerin hangi birini temizleyeceksin akp komple bunların yuvası. Evet referandumu da onun için, tek adam olabilmesi için büyük tezgahtı. Zaten akp seçmeni sadece o şahıs için oy veriyor. Akp'nin içinde kaç tane milletvekili ve bakan var bu durumdan rahatsız olduğunu dile getiren bilemezsiniz. Bizi niye çiziyorlar şimdi ? diye kulislerde fiskos yapan. Akp dağılacak, evet referandumunun verdiği güçle de tek adam olacak. En baştan beri planı buydu. Şirin gözükme çabası da bundan. Padişahlara özentilik, cumhuriyet ve atatürk düşmanlığı bilerek kamuoyuna aşılanıyor. Onun planı atatürk'ün kurduğu cumhuriyette işlemez ancak padişahlık sistemiyle olur. Ama öyle bir battık ki artık bunun çıkışı yok, bana kalırsa her şey için geç kalındı. Bu toprakların yarını çok kötü olacak.

Son düzenleme:

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Kesinlikle böyle. Özellikle 15 Temmuz sürecinin geleceğini ön gören o şahıs, 15 Temmuz'dan sonra da anladı ki partiyle bu iş devam etmez. Fetöcülerin hangi birini temizleyeceksin akp komple bunların yuvası. Evet referandumu da onun için, tek adam olabilmesi için büyük tezgahtı. Zaten akp seçmeni sadece o şahıs için oy veriyor. Akp'nin içinde kaç tane milletvekili ve bakan var bu durumdan rahatsız olduğunu dile getiren bilemezsiniz. Bizi niye çiziyorlar şimdi ? diye kulislerde fiskos yapan. Akp dağılacak, evet referandumunun verdiği güçle de tek adam olacak. En baştan beri planı buydu. Şirin gözükme çabası da bundan. Ama öyle bir battık ki artık bunun çıkışı yok, bana kalırsa her şey için geç kalındı. Bu toprakların yarını çok kötü olacak.
Ülkeyi Amerikaya versen 10 yılda zor adam eder hale geldi. Ülkeyi bitkisel hayattaki bir insana benzetiyorum makinenin fişini çekince elveda diyecek, makine de vergiler.
İlerde bu günlerimizi aramaktan korkuyorum ki arayacağız. Tamam kabul, titriyorum..

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,296
45,944
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ülkeyi Amerikaya versen 10 yılda zor adam eder hale geldi. Ülkeyi bitkisel hayattaki bir insana benzetiyorum makinenin fişini çekince elveda diyecek, makine de vergiler.
İlerde bu günlerimizi aramaktan korkuyorum ki arayacağız. Tamam kabul, titriyorum..
Afganistan, Irak, Suriye, Lübnan gibi ülkelerin durumuna düşmeye son hızla gidiyoruz. Aslında şuan biz de o noktada olurduk ama zamanında Allah bu milletin yüzüne güldü de atatürk'ü gönderdi. Atatürk bu ortadoğu ülkelerinin haline düşmememiz için büyük çaba sarf etti. Şimdi bu süreç başladı. Benim Allah'tan tek dileğim inşaallah özgürlüğümüz elimizden alınmaz. İnşaallah fiili olarak bu ortadoğu ülkelerinin haline düşmeyiz.

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
O değil de, acaba insanların büyük bir bölümünün harcamalarını bir anda ciddi şekilde kısmasın hesaba katıyorlar mı? O zaman ne olacak? Harcamalara dayalı bir gelir düzeni var ülkede. Harcama olmasa maaşlar ödenemeyecek valla.

ulas79

Profesör
8 Eyl 2016
433
724
1,695
45
Aydın /Kuşadası
burada yazdığımız çizdiğimiz her şey boş,kendi oy kitlesine çok güzel algı operasyonu yapıyorlar ve yine kahraman oluyorlar öyle ki yandaş kanallarında mtv de indrim ,mtv %15 indirildi gibi haberler yapılıp çok güzel algı operasyonu yapıyorlar ,yani adamlar sanki çoook yüksek olan mtv oranını düşürmüş de milleti bir beladan kurtarmışlar gibi gösteriliyorlar ve işin ilginci de çok büyük bir halk kitlesi de bunlara inanıyor.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Bu insanlar para tamamen bitip maaşlar ödenmez hastaneler vs işlemez oluncaya kadar anlamaz, güzel sandıkları geleceğin tamamen yalan anladıklarında sudan çıkmış balik gibi kalicaklar.Bırakın mutlu hissetsiler, az kaldı zaten:)

Son düzenleme:

akinayk

Elit Apaçi
9 Eki 2016
50
46
970
Körler sağırlar birbirini ağırlar misali bir sürü saçmalıklar, anladım ama bu kadarı da fazla. "Ülkeyi Amerikaya versen" ne demek ? Kimin ülkesini satıyorsun. Bak Afganistana Irak'a suriyeye 3 ayda ne olacağını gör. Biz ülkeyi amerikaya vermemek için çalışmıyor, artık savaşıyoruz. Çok istiyorsan sen git de orada yaşa.

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
Marka
Bugatti
Körler sağırlar birbirini ağırlar misali bir sürü saçmalıklar, anladım ama bu kadarı da fazla. "Ülkeyi Amerikaya versen" ne demek ? Kimin ülkesini satıyorsun. Bak Afganistana Irak'a suriyeye 3 ayda ne olacağını gör. Biz ülkeyi amerikaya vermemek için çalışmıyor, artık savaşıyoruz. Çok istiyorsan sen git de orada yaşa.
Knki sen mevzuyu çok yanlış anlamışsın Irak bu tarafta değil

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
vezirler huzura çıkmışlar:
- padişahım, hazinede para kalmadı. yeni vergilere ihtiyacımız var
padişah, kavuğunun altından kafasını kaşımış,
- eeee! ne vergisi koyalım?, demiş..
- köprülere adam koyalım, geçenden bir akçe alsınlar! padişah, tamam, demiş. aradan bir süre geçtikten sonra sormuş vezirlerine:
- tepki var mı?
- hiç bir tepki yok!
- iyi o zaman köprünün diğer tarafına adam koyun, çıkandan da bir akçe alsın! aradan bir süre geçmiş, padişah:
- var mı şikayet?
- yok! halkının tepkisizliğine kızan padişah, gürlemiş:
- köprülerin ortasına da adam koyun, gelip geçeni öpsün! aradan birkaç gün geçmiş, halktan bir tepkinin olmamasına içerleyen padişah, çağırmış vezirlerini,
-halkı dinleyelim hele bir, demiş gitmişler köye, padişah sormuş:
- var mı şikayet? ses yok. padişah tekrar :
-var mı şikayet ? şikayeti olan söylesin! diye gürleyince arkalardan cılız bir ses duyulmuş:
-padişahım, o köprünün ortasındaki adam var ya!..
- eeee!, demiş padişah bir umutla...
- aksamları çok kalabalık oluyor, sıra uzuyor, eve geç kalıyoruz, bir adam daha koysanız...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,070
7
51,462
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Valla millet hakikaten çok savaştı ülkeyi başkalarına vermemek için de, devlet peyderpey çok kelepire bıraktı be hocam. O yüzden istesek de istemesek de, birkaç yıla kadar, bulunduğumuz coğrafyayı değiştirmeden, o beğenmediğimiz Ortadoğu'da yaşamaya başlamış olacağız. Azıcık gözü gören, vasat aklı olan herkes durumu fark etti ve çok üzülüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım