HABER Volkswagen Scirocco için yolun sonu göründü!

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Söylediğine göre dünyanın en iyi spor otomobiliymiş. Açıklamadaki destanı özetlersek en iyi spor araba, dsg sorunlu olduğu için manuel almış, manuel zevkli olduğu için manuel almış, garajda saklayarak zevk almış, dünyanın en iyi arabasını manuel alıp 1 yıl garajda saklayarak kullanmadan zevk almış. Nokta çizik ve hatta toz bile olmadığı için orgazm olmuş

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Söylediğine göre dünyanın en iyi spor otomobiliymiş. Açıklamadaki destanı özetlersek en iyi spor araba, dsg sorunlu olduğu için manuel almış, manuel zevkli olduğu için manuel almış, garajda saklayarak zevk almış, dünyanın en iyi arabasını manuel alıp 1 yıl garajda saklayarak kullanmadan zevk almış. Nokta çizik ve hatta toz bile olmadığı için orgazm olmuş

Daha güzel özetlenemezdi :)
Adam noktalama işaretlerinden bihaber..Yazdığını anlayana kadar canım çıktı

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
ilk 3 satırı okuduktan sonra tırnaklarımı yemeye başladım, elim ayağım titredi. Düzensiz, saçma boş kendini tekrar eden cümleler.
Azalarak kimseye zarar vermeden tamamen yok olurlar umarım.
Şu araba ilk çıktığında çok beğeniyordum, ne hale getirdiler...

Bu kadar sevilen ancak kullananlar sebebiyle bu kadar irrite edici bir otomobil daha olmamıştır
10 kişiye sorsan 8 tanesi sırf bu tip insanların elinde diye sevdiği bu aracı almaktan vazgeçmiştir

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Bu kadar sevilen ancak kullananlar sebebiyle bu kadar irrite edici bir otomobil daha olmamıştır
10 kişiye sorsan 8 tanesi sırf bu tip insanların elinde diye sevdiği bu aracı almaktan vazgeçmiştir
Kardeşimle biz de düşünüyorduk 2 yıl öncesine kadar ama kullanıcı kitlesinden dolayı vazgeçtik..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım