Cam Filmleri Hakkında Yönetmelik Değişikliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erkanwrc

Düz Yol Gazcısı
24 Ocak 2017
1
0
235
Herkes cam filmini serbest bıraktılar sandı fakat gerekli şartları sağlayacak onaylı ne film vardı nede firma

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1593575

Profesör
8 Eyl 2016
71
96
1,010
Ankara
... Devlete para lazım arkadaşlar herkes cezasını yesin.Özelikle Ankara'da bu ara ceza yağıyor bi kaç hafta çıkarmamak lazım arabayı.Ben şahsen Sökmem.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Benim arabaya bir önceki sahibi yaptırmıştı ..
Bende ilk aldığımda sökecektim, ama arka cam a da yaptırdığından riske girmedim, söktürmedim... sonra yaz aylarında büyük faydasını görünce kalsın dedim ... fikrim değişti, artık her arabama yaparım dedim ... o arada yasa değişti... Film için problem yok denildi .. millet film yaptırdı etti.. şimdi sökülsün deniyor ... yahu dalga geçiyorlar işte ya ... dalga geçiliyor bizlerle..

@Cenk haklısın, para yok .... 2018 ve sonrası çok zor geçecek ... bunlar herşeyi yaparlar... ben 1nci ve 2nci köprü için gidiş geliş geçirmesi ne zaman başlayacak merak ediyorum ... 2nci köprü için altyapıda hazırlandı malum ...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
ben 1nci ve 2nci köprü için gidiş geliş geçirmesi ne zaman başlayacak merak ediyorum
Haberi çıktı, sonra hükümetten yalanladılar. Olur mu öyle canım diye kesin bir dille reddettiler. Ama ben biliyorum ki bunlar neye hayır dediyse o hep evet oldu. Yakında köprülerin ve otoyolların gidiş geliş şeklinde ücretlendirildiğini de göreceğiz.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Haberi çıktı, sonra hükümetten yalanladılar. Olur mu öyle canım diye kesin bir dille reddettiler. Ama ben biliyorum ki bunlar neye hayır dediyse o hep evet oldu. Yakında köprülerin ve otoyolların gidiş geliş şeklinde ücretlendirildiğini de göreceğiz.
Yalanladiklari icin sadece onaylanmasi gecikir halk biraz zaman gecer unutur bir gecede isleme koyarlar

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Yapilani dogru bulmuyorum. Hani once serbest birakip akabinde tekrar yasaklamak cok abes durum..
Ancak soyle de bir gercek var bizim millet cam filminin bokunu cikariyor. Herkes saglik, yakit tuketimi, camdan bakan barzolar vs.. bahanelerini siraliyor ancak trafige ciktigimizda durumun hic de oyle olmadigini goruyoruz. Insanlarin cogu fiyat odakli dusundukleri icin markasina bakmadan sacma sapan cam filmleri uyguluyor araclarina. Bu uyguladiklari urunler markalari urunlerin 3/1 fiyatina denk geliyor dolayisiyla saglik, yakit tuketimi vs.. hikaye..Hele kaporta boyasi gibi kapkara cam filmi cekenleri hic saymiyorum
Markali filmerin disinda cam filmi cekenler zaten herhangi bir standarda uymuyor..Piyasada markali diye satilan cakma urunler vs.. vs..
Kurunun yaninda yas da yanarken bir yandan da mustehak diyorum

Son düzenleme:

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Aslında ben 2019 a kadar daha bir süt liman ortam bekliyordum .. varlık fonu ve benzeri işleri deneyip, ne var ne yoksa satıp piyasayı KGF ve devamıyla besleyip, döndürecekler, 2019 sonrasında ise külliyet patlayacak ama iş işten geçmiş olacaktı...

Galiba pek fazla bir enstruman kalmadı kullanacakları ... baya baya vergi artışları, milletin altınlarına göz dikmeler falan gırla gidiyor... hale bak, ceza kesmek için kanunlarda 3-4 ayda bir değişiklikler falan filan...

Ya o değilde, en çok ne dokunuyor bana derseniz... "bu kadar ulu orta, göstere göstereye ahmak yerine konuyor olmamız" derim.... hani tabiki daha sert ve hatta argo tanımlar var bunun için ama forumu bozmuyoruz :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aslında ben 2019 a kadar daha bir süt liman ortam bekliyordum .. varlık fonu ve benzeri işleri deneyip, ne var ne yoksa satıp piyasayı KGF ve devamıyla besleyip, döndürecekler, 2019 sonrasında ise külliyet patlayacak ama iş işten geçmiş olacaktı...

Galiba pek fazla bir enstruman kalmadı kullanacakları ... baya baya vergi artışları, milletin altınlarına göz dikmeler falan gırla gidiyor... hale bak, ceza kesmek için kanunlarda 3-4 ayda bir değişiklikler falan filan...

Ya o değilde, en çok ne dokunuyor bana derseniz... "bu kadar ulu orta, göstere göstereye ahmak yerine konuyor olmamız" derim.... hani tabiki daha sert ve hatta argo tanımlar var bunun için ama forumu bozmuyoruz :)
2023'ü boşuna hedef göstermediler. O yıla kadar Türkiye diye bir şey kalmayacak ortada. Her yıl öncekinden daha kötü haldeyiz, forum forum diyoruz, burada konuşulmaz diyoruz ama yaşadıklarımız hep ortada. Sıradan bir cam filmi başlığı bile siyasete kayıyor, vergiler, zamlar, ekonomi hep siyaset, 1 tane bile aramızın iyi olduğu sınır komşumuz kalmadı hepsiyle düşman olduk, ülkede patlamayan bomba ölmeyen masum, verilmeyen şehit kalmadı, palazlanmayan terör örgütü, bozulmayan sosyal düzen kalmadı. 3,5 yaşındaki çocuktan genç kızlarımıza kadar tecavüz edilip öldürülmeyen insan kalmadı, devletin ve özel sektörün her yerini cemaatçiler ele geçirmiş, bu milletin vatandaşları birbirini fetöcü - pkk'lı - terörist - dinsiz - imansız - kemalist - yobaz - çomar - hain diye itham eder, suçlar ve birbirine düşman hale gelmiş, zengin servetine servet katarken orta ölçekli vatandaş kavramı ortadan kalkmış, kimsenin huzuru kalmadığı gibi umudu da kalmadı. Sokakta vatandaş fitili ateşlenmiş barut gibi dolaşıyor ortalıkta. Forum diyoruz, o diyoruz, bu diyoruz, konuşulmaz diyoruz. Her mevzunun ucu siyasete, bozulan düzene kayıyor. 15 senenin sonunda geldiğimiz hal ortada, bu işte. Kimsenin yarınından ümidi yokken, kimsenin yüzü gülmezken burada oyalanıyormuş gibi davranıyoruz sadece. En vahimi de bunların hiç birini görmeyen, görse bile hesap dahi sormayan insanlarla dolup taşmış memleket. Yazık diyorum başka bir şey demiyorum.

CetinAdam

Profesör
23 Kas 2016
89
129
1,060
30
İstanbul
Marka
Honda
Ailemle tartıştım bu konu yüzünden az önce, huzurum kaçtı, sökmeyeceğim ! Bu saçmalık kalkana kadarda vergisini de ödemeyeceğim ! Parçalara ayırırım gerekirse haber başlıklarına dikkat ederseniz Adanada ki durumu öne sürüyorlar milleti korkutmak için polislere lafım yokta, adam öldürmüş gibi kaçmak zoruma geliyor be kardeşim...

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
o değilde arka camda var film ... onu söktürmek biraz mesele.... yanları söksem durumu kotarabilirim sanırım değil mi :)?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ailemle tartıştım bu konu yüzünden az önce, huzurum kaçtı, sökmeyeceğim ! Bu saçmalık kalkana kadarda vergisini de ödemeyeceğim ! Parçalara ayırırım gerekirse haber başlıklarına dikkat ederseniz Adanada ki durumu öne sürüyorlar milleti korkutmak için polislere lafım yokta, adam öldürmüş gibi kaçmak zoruma geliyor be kardeşim...
Valla bu şekilde çıldırmanıza laf edecek durumda değilim. Bu saçmalıklar karşısında makul durmamız anormal.
Ne kadar doğru uygulanacağını bilemiyoruz ki... Kesinlikle güvenilir bulmadım.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,716
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Resmi gazetede yayımlanan yönetmelik ne olacak? Çok mantıklı gelmedi bana da

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
23167598_499510503755819_4271372326138948144_n.jpg
WhatsApp Image 2017-11-01 at 17.20.27.jpeg

1f602.3fba116397.png
1f602.3fba116397.png
1f602.3fba116397.png
1f602.3fba116397.png
1f602.3fba116397.png

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Karartılmış camlara bir şey diyorlar mı? Ciddi ciddi düşünüyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım