2017 Nissan GT-R R35 Çizimim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orhanozvatan

Profesör
8 Eyl 2016
71
188
1,060
Merhaba OTOPARK.com Ailesi :) Kısa bir aranın ardından tekrar yeni bir çalışma ile sizlerleyim.

En çok beğendiğim araçlar sıralamasında ilk 3 te olan bir otomobili, yani 2017 GT-R'ı çizmek için kolları sıvadım. Çizimin yapılışını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Abilerim ve kardeşlerim, sosyal medya hesaplarıma ve Youtube Kanalıma abone olarak destek verirseniz sevinirim. ;) ;) Kanalımda her hafta yeni bir çizim sunmaya gayret ediyorum.

Youtube: www.youtube.com/orhanozvatan
Instagram: https://www.instagram.com/orhanozvatan/
Facebook: www.facebook.com/OrhanOzvatanART

VIDEO:

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Çok güzel ciziyorsun,
Arabaları çizerken birazda diorama tarzı bişiler yapabilirsin. Olayı dramatize edebilirisin. Mesela , bugday tarlasına terk edilmiş boyasi dökülmüş bir impala çizmek gibi.

orhanozvatan

Profesör
8 Eyl 2016
71
188
1,060
Çok tesekkur ederim yorumlariniz icin. Ayrica fikirlerinizi de degerlendirmek icin dusunecegim

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Çok tesekkur ederim yorumlariniz icin. Ayrica fikirlerinizi de degerlendirmek icin dusunecegim

Bunun gibi mesela, tabi farklı hikayelerde olabilir. Kırmızı ışıkta patinaj çekerek rakip arayan bir Ferrari mondiale bile olabilir. Yani resime bir hikaye katabilirsin. ..

1966_pontiac_bonneville_barn_find_painting_by_fastlanedesign-d4pket0.jpg

orhanozvatan

Profesör
8 Eyl 2016
71
188
1,060
Bunun gibi mesela, tabi farklı hikayelerde olabilir. Kırmızı ışıkta patinaj çekerek rakip arayan bir Ferrari mondiale bile olabilir. Yani resime bir hikaye katabilirsin. ..

1966_pontiac_bonneville_barn_find_painting_by_fastlanedesign-d4pket0.jpg

Anladım ne demek istediğinizi. Fırsat oldukça değerlendirmeye çalışacağım. Teşekkürler :)

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
Hocam şu çizdiklerini 5 parça mdf vb. gibi bastır da bizde odamızı şenlendirelim ya eline koluna sağlık Allah ne yetenekler veriyor biz daha düz çizgi çizemiyoruz. :(

orhanozvatan

Profesör
8 Eyl 2016
71
188
1,060
Slap Trainin facebook grubnuna yada mesaj atın videoların başında paylaşır
Evet biliyorum :D Hatta birkaç kez paylaştı benim çizimlerimi :)
Çok güzel çizimin.Rx-7,SLR Mclaren çizersen iyi olur :)
Teşekkürler. RX-7 çizimim var Instagram hesabımda görebilirsiniz. SLR McLaren da gelir umarım ileride :)
Hocam şu çizdiklerini 5 parça mdf vb. gibi bastır da bizde odamızı şenlendirelim ya eline koluna sağlık Allah ne yetenekler veriyor biz daha düz çizgi çizemiyoruz. :(
Birkaç yere sordum ama tek tek baskı yapmıyorlar. Dedikleri adetlerde toplu baskı yapınca da fazlası elimde kalır eminim :D Teşekkürler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım