Gelecekteki sahip olacağın arabayı tahmin ediyoruz!(test içerir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,349
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
a8c828bf5e2d829a22201a4843ae246a.jpg

Hayatta almayacağım bir araba çıktı :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
çok teşekkür ederim destek için.

Bence soru sayisi, secenek sayisi ve cikti sayisi yeterince fazla degil, Toplam kac farkli sonuc cikabiliyor bilmiyorum ama Mesela hic japon arabasi cikmamis.

Gelecekteki sahip olacağın arabayı tahmin ediyoruz!

Sonucun: Ford Mustang classic 1967
1967-mustang-585x351.jpg

Sen tam bir nostalji delisisin.Bu yüzden Ford Mustang classic 1967.BU arabadan başakası seni mutlu edemez.Çünkü senin evinin yada odanın köşelerinde her zaman maziye dair hatıralar bulamk çok kolay.Gelecekle geçmişi sen es geçmişsin.Senin için varsa yoksa hatıralar.Yinede gelecekte bir yerlede bu araba seni bekliyor.Sakın bu arabaya ulaşmak hayal diye düşünme,gelecek belki sana sürprizler hazırlamakla meşguldür.

teknogig

Taklacı Güvercin
17 Ara 2017
10
17
295
Bence soru sayisi, secenek sayisi ve cikti sayisi yeterince fazla degil, Toplam kac farkli sonuc cikabiliyor bilmiyorum ama Mesela hic japon arabasi cikmamis.

1967-mustang-585x351.jpg

Sen tam bir nostalji delisisin.Bu yüzden Ford Mustang classic 1967.BU arabadan başakası seni mutlu edemez.Çünkü senin evinin yada odanın köşelerinde her zaman maziye dair hatıralar bulamk çok kolay.Gelecekle geçmişi sen es geçmişsin.Senin için varsa yoksa hatıralar.Yinede gelecekte bir yerlede bu araba seni bekliyor.Sakın bu arabaya ulaşmak hayal diye düşünme,gelecek belki sana sürprizler hazırlamakla meşguldür.
Yorumunuz için teşekkürler.Diğer testlerde eleştirnizi göz önünde bulunduracağız.Ne yazıkki seçeneklerde japon arabası yok.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford

1967-mustang-585x351.jpg

@mcanerg @saracer Mustang klubüne hoşbulduk, ben de Nostaji'nin müdavimi çıktım.Yalnız şaka maka Arteon, F-Pace dediler, onlardan kat kat iyi Mustang, sonuçtan çok olmasa da memnunum.Şaka bir yana gelecekteki araba belli 2015-2020 Toyota Corolla bir sürü burnu sümüklü bebe:pBu arada iki şık arasında kaldıklarımı alternatiflerine göre tekrar seçtim RS7.Mustang ile daha iyiydim.:D

Son düzenleme:

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
S90 çıktı. Açıkçası ilk kez bir test fikirlerimle uyuştu fakat bunun sebebi kombinasyonların ve ona bağlı sonuçların az olması olabilir. Testin ayrıntıları artarsa veya duygusallık yerine gerçekçi bir bakış açısıyla yeni testler hazırlanırsa çok ilgi çekici olabilir. Elinize sağlık.

teknogig

Taklacı Güvercin
17 Ara 2017
10
17
295
S90 çıktı. Açıkçası ilk kez bir test fikirlerimle uyuştu fakat bunun sebebi kombinasyonların ve ona bağlı sonuçların az olması olabilir. Testin ayrıntıları artarsa veya duygusallık yerine gerçekçi bir bakış açısıyla yeni testler hazırlanırsa çok ilgi çekici olabilir. Elinize sağlık.
Çok teşekkürler üstat.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım