Otopark.com'un test ettiği E46 M3 Satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Boş zamanlarımı internetteki M makinelere bakarak değerlendiren bir insan olarak malum siteden @sinan abinin test ettiği E46 M3 buldum. Test zamanında 175 bin liradan girmişti ilana . Şimdi fiyatı 220 bin lira. Diğer E46'lara göre bu otomobil çok temiz ve diri duruyor . Özelikle iç dış renk kombinasyonu tam istediğim gibi olduğu için açıkçası şu an evi arabayı satmayı düşünüyorum. Siz neler düşünüyorsunuz ?
Link >https://www.sahibinden.com/ilan/vas...01-e46-m3-manuel-96.000-km-de-531468315/detay

akif51bmw

Elit Apaçi
21 Ocak 2018
142
265
885
Ben bu aracın bu para edeceğini düşünmüyorum. Ayrıca deri koltukları falan da çok iyi durumda değil. Ülkemizdeki e46 m3lerin çoğu leş olduğundan bu araca bu fiyatı veriyorlar. Mevcut haliyle Almanya da vasat temizlikte araçlardan biri olur bana göre.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Sinan in arkadaşı satsaydi bir nebze dusunulebilirdi pazarlıkla filan ama şimdi bilmem kaçıncı sahibinden hiç alınmaz kimbilir nasıl kullanıldı.Ayriyeten bu paralar hiç verilmez

Son düzenleme:

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Ben bu aracın bu para edeceğini düşünmüyorum. Ayrıca deri koltukları falan da çok iyi durumda değil. Ülkemizdeki e46 m3lerin çoğu leş olduğundan bu araca bu fiyatı veriyorlar. Mevcut haliyle Almanya da vasat temizlikte araçlardan biri olur bana göre.
Hocam sen çok başka mevzuyu gittin. Almanya'daki araçların çoğu 200 bindeki arabasi sıfırı gibi. Adamlar bizim yoları görse buralarda sadece koyun otlatır yol diye yüzüne bakmaz

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım