HABER 2017 ÖTV düzenlemesi onaylandı!

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
kendi hakkımdan geçtim çocuk yapmak isteyenler gelecekteki çocukların hakkı için boykot başlatsın. satın almalar dursun. 5 kuruş vergi alamasınlar. oy vermeyin bunlara.yapabileceğimiz tek şey bu. 14 senedir bunlara oy vermiyorum 100 sene ömrüm olsa yine vermem. bu vatana ihanettir. haramdır. kul hakkıdır. bu soyguna çanak tutmayın ortak olmayın yeter artık! başka da sözüm yok.

Son düzenleme:

fthz

Profesör
19 Eyl 2016
111
60
1,035
38
istanbul
Fikrimi değiştirdim, yasayı destekliyorum. 55 bin tl altı araçlar için firmalar kurnazlık peşine gidip fiyatlara abartı zamlar yapmaz inşallah!

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,349
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Fikir güzel tamam.O zaman ucuz olanın vergisini düşürün.Bu gidişle araba alamayacağız.Fakiri fakirleştirmeye devam ediyorlar.Araba almayalım protesto edelim desek bile araba satışları hızla devam edecek.Bunu da biliyor devlet dayıyor vergiyi.Ötv'nin Kdv'sini alan devletten ne beklersin ki.

3xcellency

Profesör
8 Eyl 2016
451
817
1,645
31
MuğIa
Yollarda A ve B segmenti arabaları görmeye alışın:D:D:D Nereye gitsem millet ÖTV & dolar hakkında tartışıyor, sonumuz nasıl olacak hayırlısı.

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
Vazelin konforsuz zeytinyağı kuklanıyoruz oda artık premium olduğu için vergisi artacakmış :rolleyes:

gokhanaydogdu06

Profesör
9 Eyl 2016
120
79
1,035
37
Ankara
Vallahi hayallerim yikildi ..süperb hayal ederken 1.0 polo zor alirim simdi[emoji35][emoji17]

Tapatalk kullanarak Allahın izniyle mesaj yolladı...

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Sıfır arabaya zaten karşıydım, şimdi daha da karşıyım.
Yalnız ilk kez gerçekten zengin adamı etkileyecek bir vergi olmuş. Sonuçta 95K'lık araba almak TR şartlarında zenginlik olarak algılanabilir.
Bu işin çıkış yolu, TR'de üretilen araçlarda vergi düşüşünden geçen. Ama onu yapacak sağlam bir yönetim ortalarda gözükmüyor.

gokhanaydogdu06

Profesör
9 Eyl 2016
120
79
1,035
37
Ankara
Sıfır arabaya zaten karşıydım, şimdi daha da karşıyım.
Yalnız ilk kez gerçekten zengin adamı etkileyecek bir vergi olmuş. Sonuçta 95K'lık araba almak TR şartlarında zenginlik olarak algılanabilir.
Bu işin çıkış yolu, TR'de üretilen araçlarda vergi düşüşünden geçen. Ama onu yapacak sağlam bir yönetim ortalarda gözükmüyor.

Bunu ben dusunmustum ancak muhtemelen nalet olasi avrupa birligi normlarima aykiri gelecektir haksiz rekabetten dolayi [emoji35]

Tapatalk kullanarak Allahın izniyle mesaj yolladı...

hollandali

Profesör
9 Eyl 2016
75
51
1,010
bence bu haberi kaldirin yada baslik degistirin. ortada net birsey tam olarak yok. resmi gazetede yayinlanmis bir sey yok. belli oldu diyip haber yapmak tam olmamis. ortada sadece facede dolanan bir resim var bu kadar aceleci olmamak lazim bence.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Yasa tasarısının kabul edilmesi %50 olmuş bilin anlamına gelir bu ülkede. Hayta daha fazla da hadi galeyana getirmemeyim,ümit besleyenlerin ümidini söndürmemeyim. Bence bu iş bitti ama UMARIM BEN YANILIRIM

yunuSdrive

Profesör
9 Eyl 2016
72
59
1,010
istanbul\kocaeli
Marka
BMW
şu başlığa yazıp içimi rahatlatmak için baya ugraştım ama sonunda geldim.20 yaşındayım üni 2 öğrencisiyim okuldan mezun olunca minimum 20.000 tl kyk borcu ile mezun olacagım başka bi varlıgım gelirim de yok.acıkcası dunyaya 1 kez geliyoruz ve bunu da bu sekilde heba etmek istemiyorum umarım kurtulurum bu bi takım aptalın yönettiği ülkeden yakın zamanda.Şurda 1 tanecik hayalımız var onu da gercekleştiremezsem niye yaşayayım

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım