HABER 2020 Volkswagen Golf ilk kez görüntülendi

Eto3401

Elit Apaçi
13 Nis 2018
94
187
760
Marka
Volkswagen

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    371.1 KB · Görüntüleme: 254

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Mercedes'e binebilecek maddi imkanı varken çevredeki insanlardan çekindiği için Golf'a binen insan tanıyorum ben. Golf'un kurtarıcı tarafı var. :)

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Eğer daha premıum olma iddası varsa hiç yoktan özelleştirme seçeneklerini arttırsınlar .sadece koltuğun bej mi siyah mı olduğunu seçebildiğin Premium mu olur. İç trimler olsun konsol üstü olsun antrasit tavan olsun. Yani şunlar gelse bi tık yukarı çeker kendini

Golf premium bir arac degil

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Eğer daha premıum olma iddası varsa hiç yoktan özelleştirme seçeneklerini arttırsınlar .sadece koltuğun bej mi siyah mı olduğunu seçebildiğin Premium mu olur. İç trimler olsun konsol üstü olsun antrasit tavan olsun. Yani şunlar gelse bi tık yukarı çeker kendini
golfun premıum modelı var zaten audı a3.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Hayyyddaaaaaaa (ROK styla)

adfasgsafsfsd

Şöyle bir durum var, yıllar geçtikçe otomobillerde de standartlar yükseliyor. Vites kolu, direksiyon, 4 koltuk, klima ve teyp al sana C segment otomobil olayı 20 yıl öncesinde kaldı. Standartlar yükseldikçe de kullanıcının beklentisi ona göre şekilleniyor. Golf segmentinin en kaliteli, en donanımlı otomobillerinden biri. Ancak premium denilemez ki ; hali hazırda Audi A3 var.

mburakozgen

Profesör
19 Mar 2017
294
364
1,395
golfun premıum modelı var zaten audı a3.
Yok onun farkındayım ancak bir 308 le bir astrayla bir i30 la arada ki fiyat farkı ve bununla beraber doğuş otomotiv in golf ü 'audi alamıyor musunuz? O zaman size onun neredeyse muadili golf!' gibisinden yüksek perdeden pazarlamasını ve halkın gözünde bu noktada bir değer görmesini göz önüne alınca bu değerlendirmeyi yapıyorum ben. Mesela top gear da bile m135i ile golf kıyaslandı. Bu olay sadece ülkemizde değil dünya da da bu boyutta (Golf ün kullanışlılığı ve 4 çeker olmasını ön plana çıkarmışlardı. Ve BMW ye yalandan bi spin attırmaları vs.) . Benim gözümde iç kullanışlılık dışında bi artısı yok onuda peşinen belirteyim sonra Allah korusun vag cı derler :D Bu arada 'böyle premıum mu olur' yerine böyle ' böyle premium gibi pazarlanan araba mı olur' demem düşüncemi daha iyi anlatırdı :)

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım