KAPALI 55000 tl kadar Otomatik Araç tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
Mümkünse tork konverterli, otomatik 2014'den eski veya 50 binden fazla km yapmamış ise 2010dan eski olmayacak araba tavsiyelerinizi bekliyorum. Aracımı değiştirmeyi düşünüyorum. Önerilerinize açığım.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Önerdikleri araçlara çok baktım. Fakat çok para .
Atilan ilan senin bu nasil diye sordugun ilandan daha ucuz. Yani cok para denilecek bir durum yok. Neredeyse hepimiz hyundai den baska araca bakmayacaginida biliyoruz. Bu baslikta artik tekrara dondu araba degistircem deyip cok harcamam var vazgectim demenle son bulacak bunuda biliyoruz. O yuzden bence hic kendimizi yormayalim sonuc belli.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Atilan ilan senin bu nasil diye sordugun ilandan daha ucuz. Yani cok para denilecek bir durum yok. Neredeyse hepimiz hyundai den baska araca bakmayacaginida biliyoruz. Bu baslikta artik tekrara dondu araba degistircem deyip cok harcamam var vazgectim demenle son bulacak bunuda biliyoruz. O yuzden bence hic kendimizi yormayalim sonuc belli.

Yok yahu bu sefer bayaği ciddiye bindi iş. Yukardaki konyalı takasa gelmedi. Yoksa giderdim konyaya kia için..

lozlevent

Levent
Profesör
9 Mar 2017
582
844
1,820
Marka
Ford
Sıfır i20 ile takasa gir üstünü de sen tamamla. Ne kadar fark kalıyor?
Ekstra 1.4 benzinli motor fiestalarda var ve onlarda 2013 yılına kadar tork konvertorlu üretilmiş. İstersen düşük km li onlara da bak.

lozlevent

Levent
Profesör
9 Mar 2017
582
844
1,820
Marka
Ford
Onlarada baktım. Ama fiesta dar gelir. Almışken biraz bagaj olsun, ecuk geniş olsun istedik.
Fiesta bagaj hacmi 295 Lt.
i20 bagaj hacmi 326 Lt.
Fiesta öyle aman aman dar bir araç değil, en azından i20 nin yanında. Ben senin yerinde olsam limiti biraz daha artırıp daha geniş araçlara yönelirim.

Örneğin; 1.4 T astra.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım