2018 Dünya Kupası şampiyonu kim olur?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,137
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Çok ilginç bir dünya kupası izliyoruz. Alakasız adamlar enteresan goller atıyor falan. Şöyle bişey düşündüm mesela durumun garipliğini daha iyi anlayabilmek için:

Mbappe okulda arkadaşlarına "kanka dün Arjantin'le oynadık. Higuain-Agüero oynamadı, Messi gol atamadı, 4-3 aldık hehehe" diye anlatsa mahallenin şerefini iki paralık ettiniz diye tokatlaya tokatlaya ağlatırlardı...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Çok ilginç bir dünya kupası izliyoruz. Alakasız adamlar enteresan goller atıyor falan. Şöyle bişey düşündüm mesela durumun garipliğini daha iyi anlayabilmek için:

Mbappe okulda arkadaşlarına "kanka dün Arjantin'le oynadık. Higuain-Agüero oynamadı, Messi gol atamadı, 4-3 aldık hehehe" diye anlatsa mahallenin şerefini iki paralık ettiniz diye tokatlaya tokatlaya ağlatırlardı...

dasfasf çok güzel anlattın ahahahah :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Yaşlar ilerledikçe Ronaldo Messi'leşti, Messi Ronaldo'laştı. O yüzden günümüzde Ronaldo'nun, geçmişi başarılarla dolu olan Messi gibi parlaması, Messi'nin de şımarık genç Ronaldo gibi özellikle milli takımında tokat manyağı olması çok normal. Yıllarca Messi'yi düzgün tutan tek şey Xavi'nin varlığıymış onu anladık.:) Yılların Messi'cisiydim, Beni apaçi Ronaldo'cu yaptılar.

Bu arada Fransa, bugünkü Arjantin maçı gibi 3-5 büyük maç daha kazanıp tecrübelenirse, tarihe geçecek bir jenerasyon olur söyleyeyim. =)

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,137
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Helal olsun be, yazdı Karate Kamil.

Edinson_Cavani_URU.jpg
karate-kamil_128628.jpg

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Uruguay-Portekiz maçına Meksika'lı hakem atamak nedir ya.. Portekizli biri maçtan sonra hakemi pıçaklasa kim ne diyecek. Hele son topta kalecinin ileri çıkmasını bekleyip, atışı kullandırıp ilk pastan sonra ileri şişirilirken bitirmesi beni benden aldı. :D
Uruguay da son yıllarda izlediğim en doğru savunma yapan takım. Bireysel gladyatörler yok ama kademeler filan harika be. Portekiz'in hocası da 10 numara diye Olcay Şahan'dan beter birini oynatıp Fernandes'i yedekte bekletti ya, ona da selamlarımı yolluyorum.

Muslera'lı Uruguay'a çeyrek finalde başarılar, apaçi kardeşlerime de geçmiş olsun dilerim.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Uruguay-Portekiz maçına Meksika'lı hakem atamak nedir ya.. Portekizli biri maçtan sonra hakemi pıçaklasa kim ne diyecek. Hele son topta kalecinin ileri çıkmasını bekleyip, atışı kullandırıp ilk pastan sonra ileri şişirilirken bitirmesi beni benden aldı. :D
Uruguay da son yıllarda izlediğim en doğru savunma yapan takım. Bireysel gladyatörler yok ama kademeler filan harika be. Portekiz'in hocası da 10 numara diye Olcay Şahan'dan beter birini oynatıp Fernandes'i yedekte bekletti ya, ona da selamlarımı yolluyorum.

Muslera'lı Uruguay'a çeyrek finalde başarılar, apaçi kardeşlerime de geçmiş olsun dilerim.

Muslerası olan kazanıyor abi dhsggasgs

O değil de uruguayın sonradan sol beki laxaltı bugün de çok beğendim

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
İspanya-Rusya maçına yetişmek için yaktığım fazladan 3 lt benzini nereye tazmin ettirebilirim? Bommboş maç.. İspanya top çevirerek elektrik üretmeye çalışıyor. Şimdi de uzatmalardayız. :/

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
İspanya-Rusya maçına yetişmek için yaktığım fazladan 3 lt benzini nereye tazmin ettirebilirim? Bommboş maç.. İspanya top çevirerek elektrik üretmeye çalışıyor. Şimdi de uzatmalardayız. :/

Turnuva boyunca izledim en sıkıcı maçlardan. İspanya elensede Rus kızları tribünden kaçmasa diyordum dzubayı da çıkardı Rusya hücumu bıraktı

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hırvatlar alır diye tahmin ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım