İndirimli Saat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
190 küsür liralık saati nasıl 19 liraya satıyorlar anlam veremedim.. Şikayetvar.com'a bakabilirsiniz. Ürün alındıktan sonra teknik servis ile ilgili şikayetler var daha çok. Ama zaten fazla düşünülecek bir şey yok ortada. 20 lira bu riski almaya değer bir para.

Ozzy41

Profesör
26 Eyl 2016
240
463
1,335
Marka
Seat
190 küsür liralık saati nasıl 19 liraya satıyorlar anlam veremedim.. Şikayetvar.com'a bakabilirsiniz. Ürün alındıktan sonra teknik servis ile ilgili şikayetler var daha çok. Ama zaten fazla düşünülecek bir şey yok ortada. 20 lira bu riski almaya değer bir para.
baktım ama bulamadım hocam , bence de 20 lira riske girilebilecek bir miktar

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
baktım ama bulamadım hocam , bence de 20 lira riske girilebilecek bir miktar
Denemekten zarar gelmez :D İninal gibi bir karttan almanı tavsiye ederim babanın kredi kartını falan kullanma :D
Kredi kartıyla alışveriş yapacaksanız sanal kart oluşturup yapın daha güvenli. O da olmuyorsa içinde fazla para bulunmayan bir banka kartıyla yapılabilir alışveriş. Ben genelde sanal kartla alışveriş yapıyorum.

Ozzy41

Profesör
26 Eyl 2016
240
463
1,335
Marka
Seat
Kredi kartıyla alışveriş yapacaksanız sanal kart oluşturup yapın daha güvenli. O da olmuyorsa içinde fazla para bulunmayan bir banka kartıyla yapılabilir alışveriş. Ben genelde sanal kartla alışveriş yapıyorum.
ininal kart ile yapacağım alışverişi hocam

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
Saatin altına yapılan yorumları okudum da. Yorum/kullanıcı isimleri düşündürdü bi. 20tl bişey değil riske edilir de düşük limitli kk ya da sanal kart hatta en güvenlisi varsa kapıda ödeme seçeneğini kullanmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım