Sen! Piste Hazır Mısın? | İstanbul.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Gelenek haline gelmesini istediğim bu etkinliğin gerçekleştirilmesini umuyorum. Keyif alabileceğimiz, güzel anılar yaşatacak günler olacağına eminim. @Emresildir05 etkinliği yeşillendirdi bu gün, adımı atalım. :)

Öncelikli olarak öneriler ile Go Kart pisti seçimi yapalım. Sonrasında tarihi netleştirelim. İlk öneriyi sunuyorum: İstanbul My Go Kart Tuzla.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
İşte hep olmasını istediğim etkinlik. Bu sene üniversiteyi kazanırsam beni de yazın :D

Umarım istediğin üniversiteyi kazanırsın. Artık Go Kart pist etkinliğinde seni görmek isteriz. :D

Bu iş için en doğru yer zaten Tuzla bence de. Hem arabalar güzel hem pist. Süre de alınıyor diye biliyorum, keyifli etkinlikler olur. Denk gelirse mutlaka katılırım.

Süre konusu çok güzel bir avantaj. Bir müddet sonra tekrarlandıkça sürelerin listeleri güncellenir kendi aramızda. Bir nevi pist günleri gibi.

Ben de katılmak isterim.Hem sizlerle de tanısmis olurum.

Çok seviniriz Hocam, muhakkak bekliyoruz. Hava durumlarına göre yakın zamanda tarih belirlenir.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Ben varım ama arabam yok o yüzden biraz boyle erken saatlerde olmasını isterim..
Malum ulaşım biraz sıkıntılı..
Ama herkesle tanışmak isterim, güzelde bir etkinlik olur..
Hatta mümkünse @sinan Abi'yi de bekleriz..

Erken saatlerde olması çoğu kişi için muhtemelen en iyisi olacaktır. Ulaşım konusu dediğin gibi önemli. Eğer rota üzerinde oluyorsan buluşup da gidilebilir. Ben Esenyurt’dan kalkış yapıyorum :)

Valla İstanbulda otursam beni de yazın derdim ama malesef panpalar, güzel etkinlik olur iyi düşünülmüş :)

Keşke katılma imkanınız olsaydı, artık başka bir zamana belki bir gün denk gelir. :) Artık bu etkinlikleri yapmak şart oldu :)

Tarihi saati ayarlayın, bir mani olmazsa katılmaya çalışırım :)

Tarih ve saat için anket ekleyeceğim birazdan. :) Katıl katıl (eğleneceğiz)

kıbrısta okuyorum ama uçakla 1 saat ,yazın benide :)

Vay vay Kıbrıs’tan gelmek büyük azim, uçakla 1 saat olsa bile. Hemen yazıyoruz :)

Yarı yıl tatiline denk gelsede bende gelsem

Muhtemelen 20’si civarı olacak Hocam, tabi anketi daha eklemedik. Yarı yıl tatilinden de yapabiliriz ekstra. Amaç bu etkinliğin tekrarlanabilir olması.

havalar çok soğumadan bi aksiyon alalım. Yağmurda sevimli olmaz :p
Çok soğukta da bayağı eller kesiliyor soğuktan

Anketi tarih için birazdan oluşturuyorum. Açılışı 20’sinden yapacağım bakalım. Havalar buz gibi olmadan yetişmiş olur. :D

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
27’si olmasın vizeler başlıyor yakın zamanda sıkıntı. 20’si 12.00 iyi bence uzaktan gelecekler de yetişir. Başakşehir’den Tuzla’ya uzun bi yolculuk olacak ama yaz beni de.

Piste bi geliyoruz Furkan hızını alamayıp go cart pistine girmiş arabayla çekiciyi arıyor :da mekanın sahibi de ikna etmeye çalışıyor Furkan’ı oğlum burası küçük arabalar için gel otobana çıkartayım seni hadi koçum hadi canım benim :dsd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım