Direksiyon alcam, yardım

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Beyler, ikinci el direksiyon almak istiyorum da G25-G27-G29 arasından hangisini tercih edeyim. Bilgisayarda kullancam. Sadece asetto corsa falan oynayacam. Shifter a ihtiyacım yok açıkçası, önerdiğiniz ilanlaro bekliyorum. G27 buldum 700 yazmış, 500-600 e kapatırsam işime gelir.

Baskentli

Profesör
11 Eyl 2016
106
115
1,185
Ankara
2-3 senedir g920 kullanıyorum. Eğer oynadığın oyun direksiyonla uyumluysa güzel oluyor. Force feedbacki yüksek oranda kullanırsan gelen ani tepkiler sıkıntı oluyor o yüzden 20-40 aralığında doğala yakın olduğunu düşünüyorum. Bu arada g920 norveçten geldi bana yaklaşık 600liraya mal oldu. Shifterıda amazondan söyledim o da 170liraya geldi. Yani demem o ki norveçe gidip azcık gezip direksiyonu al gel burdan alcağına :)

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
2-3 senedir g920 kullanıyorum. Eğer oynadığın oyun direksiyonla uyumluysa güzel oluyor. Force feedbacki yüksek oranda kullanırsan gelen ani tepkiler sıkıntı oluyor o yüzden 20-40 aralığında doğala yakın olduğunu düşünüyorum. Bu arada g920 norveçten geldi bana yaklaşık 600liraya mal oldu. Shifterıda amazondan söyledim o da 170liraya geldi. Yani demem o ki norveçe gidip azcık gezip direksiyonu al gel burdan alcağına :)

Kanka g920 xbox için olan dimi? G29 aynısının ps4 için olanı

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Hazır başlık açılmışken ben de sorumu araya sıkıştırayım. :D Steam hesabımda 40 TL para kalmış, Assetto Corsa da 32 TL. Logitech F710 gamepad var bununla oynamakta sıkıntı çeker miyim? Tabi simülatör keyfi almayı beklemiyorum ama en azından oyundan nefret ettirmesin yeter.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Euro kuru da 3 yil geri gidiyor galiba Norvece gidince :D

Hocam siz ikinci el 29 yada 27 bakin en uygun oyle olur. Shiftersiz ilanlari pazarlikla cekebilirseniz mis.

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,724
6,779
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Hazır başlık açılmışken ben de sorumu araya sıkıştırayım. :D Steam hesabımda 40 TL para kalmış, Assetto Corsa da 32 TL. Logitech F710 gamepad var bununla oynamakta sıkıntı çeker miyim? Tabi simülatör keyfi almayı beklemiyorum ama en azından oyundan nefret ettirmesin yeter.
Bu tamamen gamepade olan alışkanlığınızla alakalı birşey aslında ama ne kadar eliniz yatkın olursa olsun girip online yarışlarda rekabet edeyim derseniz çok mümkün olmaz nefret ettirir. Ama ben girip gazlayacağım diyorsanız gayet keyif alabilirsiniz bende uzun süre f310'la oynadım. Nordschleife'da 7dk civarı dönüyordum Porsche GT3 ile ama gamepadle oynadığınızdan hep stabil turlar atamıyorsunuz falan dez avantajı çok yani...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım