Bu araba sizce ne kadar eder?

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Sonuçta bir çoğumuz sürekli sahibindendeyiz ve potansiyel alıcı ve satıcıyız. Araba alıcaklar için hem kolaylık olur kaç eder? Kaça alınmalı vs gibi.
Ben başlatıyorum devamı gelir umarım. Bana göre tavan olsa 75 ederi var çünkü geçen ay buradan bir abi aldı boyasız hatasızını aynı kmde tavanlı şekilde. Ama bu şekilde 70-71 den fazla edeceğini düşünmüyorum.

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,642
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Bayağı koşturulmuş , afedersiniz ağzına edilmiş bir Leon maalesef :D 1 sene önce tek kapıların en iyisi 60 civarına alınabiliyordu :D tabi hondadan inen ver.2 torbacıların ver.3 arabası leon olur hale geldi :D bilemiyorum altan...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Bayağı koşturulmuş , afedersiniz ağzına sıçılmış bir leon maalesef :D 1 sene önce tek kapıların en iyisi 60 civarına alınabiliyordu :D tabi hondadan inen ver.2 torbacıların ver.3 arabası leon olur hale geldi :D bilemiyorum altan...

Evet öyle oldu ama allahtan bu tek kapılı olanlara sarmadılar bro. Piyasada fazla yoklar zaten temizi bi kaç tane var bildiğim ilan dışı tanıdıklarda. Çok gönlüm var ama işte...

• Wow
Tepkiler: S.Asil

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,642
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Evet öyle oldu ama allahtan bu tek kapılı olanlara sarmadılar bro. Piyasada fazla yoklar zaten temizi bi kaç tane var bildiğim ilan dışı tanıdıklarda. Çok gönlüm var ama işte...

İlanların tamamına bir göz gezdirdim de , hepsi çok kötü bakılmış gibi geldi gözüme , bilemiyorum sebebi nedir , normalde leon severim hatta her hafta girip şöyle bir göz gezdiririm , SW kasalara özellikle , hoş gelemediler gözüme tek kapılı ilanlar :(

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
İlanların tamamına bir göz gezdirdim de , hepsi çok kötü bakılmış gibi geldi gözüme , bilemiyorum sebebi nedir , normalde leon severim hatta her hafta girip şöyle bir göz gezdiririm , SW kasalara özellikle , hoş gelemediler gözüme tek kapılı ilanlar :(
4 adet ilan var zaten ben bu katagoriye her gün girip bakıyorum 1.5 senedir en fazla 6 adet ilanda oldu ve çoğu bitik durumda malesef.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,642
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Benim şahsi görüşüm yerine bence A3 bakabilirsiniz hem daha prestijli olacaktır :) yada en dolusundan güzel bir A1 eşiniz varsa çokta memnun olur bu duruma :)

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Benim şahsi görüşüm yerine bence A3 bakabilirsiniz hem daha prestijli olacaktır :) yada en dolusundan güzel bir A1 eşiniz varsa çokta memnun olur bu duruma :)
Öğrenciyim hocam ailemin yanında yaşıyorum, aile tek kapıya karşı evin ikinci bir arabasıda var fakat Astrayı tek kapıya çevirmek istemiyor sürekli bende olsada. İlanı zaten örnek için attım konuya ama SC'ye ayrı bi ilgim var aynı şekilde 208 thp allure'ye, a3 tek kapıya dediğiniz gibi. Genel olarak tek kapı istiyorum ama ikna edemedim evdekileri :D

• Haha
Tepkiler: S.Asil

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,642
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Öğrenciyim hocam ailemin yanında yaşıyorum, aile tek kapıya karşı evin ikinci bir arabasıda var fakat Astrayı tek kapıya çevirmek istemiyor sürekli bende olsada. İlanı zaten örnek için attım konuya ama SC'ye ayrı bi ilgim var aynı şekilde 208 thp allure'ye, a3 tek kapıya dediğiniz gibi. Genel olarak tek kapı istiyorum ama ikna edemedim evdekileri :D

Maalesef , evdekileri tek kapı araca ikna etmek her zaman zordur :D ilk başta şöyle bir problemle karşılaşmak zorundayız diye düşünüyorum ben öyle bir problemle karşılaşıyorum ;

+Ben tek kapı araç alacağım
-Ben yaşlıyım deden yaşlı anneannen yaşlı nasıl binecekler , nereye bineceğiz ?
+Ya koltuğu katlayıp arkaya biniliyor bu araçta sadece kapısı yok.
-Öyle saçmalık mı olur ?
+Öyle işte bak hem daha sportif duruyor daha yakışıklı :)
-Olmaz öyle yaşlıyız romatizma var , hem bizi memlekete götür dediğimizde o yolları gitmez , eşyada konulmaz hem ona :D sen boş ver
+Ya para benim araba benim size göre mi alacağım arabamı ?
-Tamam tamam evladımızdır dedik bize bakar işlerimize koşar dedik , git ne halin varsa gör!

Yaani maalesef :D sizin 2. aracınızda varken bu duruma düşmek genelde nadirdir fakat olunca oluyor demek ki :) gelin bu sevdadan dönelim :D

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Maalesef , evdekileri tek kapı araca ikna etmek her zaman zordur :D ilk başta şöyle bir problemle karşılaşmak zorundayız diye düşünüyorum ben öyle bir problemle karşılaşıyorum ;

+Ben tek kapı araç alacağım
-Ben yaşlıyım deden yaşlı anneannen yaşlı nasıl binecekler , nereye bineceğiz ?
+Ya koltuğu katlayıp arkaya biniliyor bu araçta sadece kapısı yok.
-Öyle saçmalık mı olur ?
+Öyle işte bak hem daha sportif duruyor daha yakışıklı :)
-Olmaz öyle yaşlıyız romatizma var , hem bizi memlekete götür dediğimizde o yolları gitmez , eşyada konulmaz hem ona :D sen boş ver
+Ya para benim araba benim size göre mi alacağım arabamı ?
-Tamam tamam evladımızdır dedik bize bakar işlerimize koşar dedik , git ne halin varsa gör!

Yaani maalesef :D sizin 2. aracınızda varken bu duruma düşmek genelde nadirdir fakat olunca oluyor demek ki :) gelin bu sevdadan dönelim :D
Ahaha malesef benim baba arabayı kullanmıyor, bir yere gidilicekse toplu taşıma kullanıyor Edirne küçük şehir zaten. Gel bırakayım diyorum istemiyor mesela ya da evde olursa araba alıpta gitmez kendi başına. Tek kapı sorunu için zaten ablam burda olunca onun arabasıyla gidiyoruz her yere Astrayı satıp tek kapı alalım diye öneride bulunmuştum ama emekli memur kafası " hadi aldık diyelim bunu 2-3 ayda zor satarız " cümlesiyle karşılaştım :D Bazen her istediğimiz olmuyor malesef okul bittiği gün ve kendi paramı kazandığımda direk ilk bu tek kapı olayını yapıcam içimde kaldı çok kötü :D

Tepkiler: S.Asil ve Toprak

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,642
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Ahaha malesef benim baba arabayı kullanmıyor, bir yere gidilicekse toplu taşıma kullanıyor Edirne küçük şehir zaten. Gel bırakayım diyorum istemiyor mesela ya da evde olursa araba alıpta gitmez kendi başına. Tek kapı sorunu için zaten ablam burda olunca onun arabasıyla gidiyoruz her yere Astrayı satıp tek kapı alalım diye öneride bulunmuştum ama emekli memur kafası " hadi aldık diyelim bunu 2-3 ayda zor satarız " cümlesiyle karşılaştım :D Bazen her istediğimiz olmuyor malesef okul bittiği gün ve kendi paramı kazandığımda direk ilk bu tek kapı olayını yapıcam içimde kaldı çok kötü :D

Umarım yaparsın :)

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Bence tek kapıya göre fiyat çok yüksek. 80000 km'de olan bir araba için daha da yüksek. 60 bin civarına alınabilir ama 77 bin fazla.

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Sizi tanımam etmem beni yanlış anlamazsanız daha once gecen tartismalari disardan tarafsiz okuyan biri olarak bir eleştiride bulunmak istiyorum. :)

Forumda genelde piyasasının en yüksek fiyatından araçları siz paylaşıyorsunuz, ama sizin, ama yakınlarınızın neyse orası beni hiç ilgilendirmiyor. Sonra böyle bir konuda, fiyatı fazla gibi duran bir araca, 10 bin daha aşağı eder biçiyorsunuz. Ama biri sizin paylaştığınız arabalara böyle fiyat biçse tartışma çıkıyor. Gerçekten çok komik, tuhaf bir durum oluşmaya başladı.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım