Bu araba sizce ne kadar eder?

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Sizi tanımam etmem beni yanlış anlamazsanız daha once gecen tartismalari disardan tarafsiz okuyan biri olarak bir eleştiride bulunmak istiyorum. :)

Forumda genelde piyasasının en yüksek fiyatından araçları siz paylaşıyorsunuz, ama sizin, ama yakınlarınızın neyse orası beni hiç ilgilendirmiyor. Sonra böyle bir konuda, fiyatı fazla gibi duran bir araca, 10 bin daha aşağı eder biçiyorsunuz. Ama biri sizin paylaştığınız arabalara böyle fiyat biçse tartışma çıkıyor. Gerçekten çok komik, tuhaf bir durum oluşmaya başladı.

+Bu araba ne kadar eder?
-Alırken mi? Satarken mi?
hatatat

Ben de tanımam etmem kimseyi, şahsa laf etmiyorum. Bu mesaj üzerine bu söz aklıma geldi.

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Sizi tanımam etmem beni yanlış anlamazsanız daha once gecen tartismalari disardan tarafsiz okuyan biri olarak bir eleştiride bulunmak istiyorum. :)

Forumda genelde piyasasının en yüksek fiyatından araçları siz paylaşıyorsunuz, ama sizin, ama yakınlarınızın neyse orası beni hiç ilgilendirmiyor. Sonra böyle bir konuda, fiyatı fazla gibi duran bir araca, 10 bin daha aşağı eder biçiyorsunuz. Ama biri sizin paylaştığınız arabalara böyle fiyat biçse tartışma çıkıyor. Gerçekten çok komik, tuhaf bir durum oluşmaya başladı.
Sorun değil, yakın olanları zaten paylaştığımda söylüyorum yakın bir tanıdığımın diye. Attığım çoğu ilanda hepsi alınası düzgün araçlar olduğu için fiyatları pahalı olabilir. Şuan sorduğum 85 bin tllik aracın boyasız aynı şekilde olanını 2 ay önce 75 bin tl gibi bir rakama tanıdığım birisi aldı. O yüzden fiyat olarak buraya sorma gereği duydum. Bu durumu daha önce İstanbullu'ya yapıldı sürekli konu açıyor diye. Benim paylaştığım araçların fiyatına bir şey dendiği zamanda hiç bir zaman tartışma çıkarmadım. İlanda olan scirocco için yazılan fiyat zaten bunu bende belirtirim tarafsız olarak sorun yok. İlan sahibi tanıdığımla da bunu konuştuk zaten. Paylaştığım ilanların çoğu fazla fiyatlı gözükebilir ama çoğu satılıyor piyasası olan araçlar zaten. Şuan fiyatını sorduğum ilandaki araç ise tavanında boya var böyle bi aracı olcak olsanız siz kaç teklif edersiniz? Ben şahsen bunun boyasız olanlarına 75-77 gibi fiyat biçilirken,tavansız olanının 70bin tlye satıldığını görmüşken(hatasız bu arada) bu araç için alıcı olsam 75 civarından kapıyı açarım. Ha araç benim olsa satıcak olsam ilana 80bin tl yazar pazarlıkla o paralara verirdim. Forumda bu aralar birisi günah keçisi seçilip tüm forum tarafından linç edilmeye çalışılması daha komik olmaya başladı, lakin rocco konusunda da ben bir şey söylememişken gerek fiyatı konusunda gerek ilan açıklaması konusunda üzerime gelinmesini anlayamadım. Daha sonrasında attığım her bir yorum için bir laf bulup söylemeye çalışanlarla doldu. Derdi olan varsa pm atsın konuşur hallederiz.

Son düzenleme:

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
+Bu araba ne kadar eder?
-Alırken mi? Satarken mi?
hatatat

Ben de tanımam etmem kimseyi, şahsa laf etmiyorum. Bu mesaj üzerine bu söz aklıma geldi.
Bir önemi varsa alırken mi satarken mi yazılıyor zaten, böyle bi konu başka forumda var gördüm olması gerektiğini düşündüm.

Krblt

Taklacı Güvercin
2 Ağu 2019
23
6
345
33
Marka
Volkswagen
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...io-sade-ve-******************-679022617/detay
Sizce?

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım