Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
2019 FIA Dünya Ralli Şampiyonası’nın 11. ayağı Türkiye Rallisi, 12-15 Eylül tarihleri arasında Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından Marmaris merkezli olarak Muğla çevresinde düzenleniyor.
Bu yıl ‘ülkemizin ev sahipliği yapacağı en büyük spor organizasyonu Dünya Ralli Şampiyonası, izleyenlere 4 gün boyunca dünyaca ünlü pilotları izleyip, yeşil ve mavinin buluştuğu bölgede heyecan dolu anlar yaşatacak.
Muğla Valiliği, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Marmaris Belediyesi, Karayolları Genel Müdürlüğü, Orman Genel Müdürlüğü ve Marmaris Ticaret Odası katkılarıyla Spor Toto, Avis, Grand Yazıcı Hotels Marmaris, TURSAB, Go İpragaz, Türk Telekom, AutoMechanica, Pilotcar, PowerApp, Socar, Autoclub, Turk Yatch, Faselis ve Ahu Hospital sponsorluğunda, düzenlenen ralli 988.50 kilometrelik parkurda 310 kilometre uzunluğundaki 17 özel etapta büyük...

Okumaya devam et...

G

Görkem Sünger

Ziyaretçi
Her zaman olduğu gibi bu yarışta çok heyecanlı geçecektir :) :)

D

Denizcan Fatih

Ziyaretçi
Az kaldı. Merak ediyoruz. Nasıl bir yarış olacak acaba?

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ayrı bir konu açmadan önce burada sorayım o zaman. Ralli sırasında hangi günlerde saat kaçta nerelerde olmak lazım sitelerinde böyle detaylı bilgi edinemedim pek. Belki de ben göremedim. Daha önceden gidenlerden tavsiyesi olan varsa açığım tavsiyeye :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Ayrı bir konu açmadan önce burada sorayım o zaman. Ralli sırasında hangi günlerde saat kaçta nerelerde olmak lazım sitelerinde böyle detaylı bilgi edinemedim pek. Belki de ben göremedim. Daha önceden gidenlerden tavsiyesi olan varsa açığım tavsiyeye :D
Ben gözetmenlik yaparken zor erişiyorum yerel yarışlarda o bilgilere umarım bulursunuz :D unutmuşum başvurmayı bu yarışa da dertliyim :D

M

mithat

Ziyaretçi
bir kere izleme fırsatı bulmuştum gerçekten büyük bir zevkti

E

Erdi Berberloğlu

Ziyaretçi
Dünya Ralli Şampiyosu'nun Türkiye'de oynanması çok güzel bir olay

A

Ahmet Karaca

Ziyaretçi
Heyacanı bol bir yarış olsunda :D o kadar beklediğimize deysin

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,787
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
Yarış tarihine yakın tarihlerde netleşiyor. Geçen senede bu şekilde geç belirlenmişti. Umarım bu senede geçen sene olduğu gibi izlemeye gidicem.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bu yarış için bişey diyemem tecrübem yok ama yerel yarışlarda hep son anda değişiklik falan oluyo. Gözetmenlik yaptığım 2 yarışta da sabah gelen listelerle yarışın alakası yoktu :D
Yarış tarihine yakın tarihlerde netleşiyor. Geçen senede bu şekilde geç belirlenmişti. Umarım bu senede geçen sene olduğu gibi izlemeye gidicem.
O zaman yakın tarihleri bekleyeceğiz gibi duruyor :D orda forum üzerinden haberleşiriz artık :D

S

sadık ince

Ziyaretçi
merakla bekliyorum yarışı keşke canlı izlesek

srhtydk1331

Takipçi
29 Tem 2019
1
0
10
31
Marka
Bugatti
Şöyle güzel bir haberin hiç bir yerde reklamı yok ne yazık ki. Ne üzücü bir durum

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım