KAPALI SAAB 93 Almak-Almamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,733
3
9,667
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Merhabalar dostlarım , ağabeylerim , SAAB 93 "BENZİN" Almak yada Almamak arasında gidip geliyorum , bu konuda kafam çok fazla karıştı ve yardımınızı bekliyorum , paranın bir kısmı kredi olacağı içinde içimde huzursuzluk borçluluk duygusu oluşuyor ama böyle bir araca binmek konusu kafamı daha çok tırmalıyor , sizden istediğim yardımda bu yönde , sizce böyle bir almalı mı , yoksa uzak mı durmalı ?

mail.google.com_.jpg

Örnek Fotoğraf

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,865
26,225
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Nakit parayla araç alabilen var mı ki bu devirde :(
ru
Nakit ile 25.000 tl parayla ne alabilirim ki diye sürekli kendime soruyorum güvenlik sistemleri olan sağlam araç olarak , bilemiyorum
Krediyle araba alınmaz demedim, bu krediyle alınacak araba değil dedim :D kredi altına giriliyosa nisbeten yürütmesi kolay bişeyler olmalı

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
9-3 alınır. Parça sıkıntısı yok mekanik olarak Vectra C ile aynı. Motor ise Benzinli olanlar Prins LPG ile güzel çalışıyor. Eğer alacaksanız gerekirse 5 fazla verin temizini alın arkanıza bakmayın. Yol tutuşu, performansı ve kalitesiyle biçinmiş kaftan fiyatına göre. Alacağınız zaman kesinlikle detaylı expertiz yaptırın. Malum sitede çok güzel araç var B207R motor ve Vector Sport paket onu düşünebilirsiniz (B207R daki motor Aeroda bulunan bi motor ve 210 beygirdir.)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,733
3
9,667
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
9-3 alınır. Parça sıkıntısı yok mekanik olarak Vectra C ile aynı. Motor ise Benzinli olanlar Prins LPG ile güzel çalışıyor. Eğer alacaksanız gerekirse 5 fazla verin temizini alın arkanıza bakmayın. Yol tutuşu, performansı ve kalitesiyle biçinmiş kaftan fiyatına göre. Alacağınız zaman kesinlikle detaylı expertiz yaptırın. Malum sitede çok güzel araç var B207R motor ve Vector Sport paket onu düşünebilirsiniz (B207R daki motor Aeroda bulunan bi motor ve 210 beygirdir.)

İlanı bana gönderebilir misiniz rica etsem , biraz daha içimi rahatlattınız diyebilirim :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
valla hacı 25bin öyle pis bi rakam ki, 2 tane abime aile arabası arıyoruz, birinin bütçe 40 diğerinin 25. 40bin bütçeye çok daha temiz ve güzel araba bulmak normal ama 25bine de bulabilmek gerek, ama bulamıyoruz. Marea buldum bi tane 87binde lpg takılmamış, eski alfamın ustasını aradım adam fiat alfa ustası almayın dedi :D

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,733
3
9,667
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Bildiğim kadarıyla adanadasiniz tavsiyem arabayı almadan önce ustasını araştırın yaşadığınız yerde

Evet Adanadayım , Usta konusunda şöyle düşünüyorum , çok güzel ve kaliteli iş yapan bir Opelci ustamız var , hatta usta demeye gönlüm el vermiyorum ağabeyim var , işini çok titizlikle yapıyor kendileri , onun yanına atarım diye düşünüyorum arabayı , sizce ?

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,733
3
9,667
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
valla hacı 25bin öyle pis bi rakam ki, 2 tane abime aile arabası arıyoruz, birinin bütçe 40 diğerinin 25. 40bin bütçeye çok daha temiz ve güzel araba bulmak normal ama 25bine de bulabilmek gerek, ama bulamıyoruz. Marea buldum bi tane 87binde lpg takılmamış, eski alfamın ustasını aradım adam fiat alfa ustası almayın dedi :D

Aaa selamlar :D Bir daha Fiat mı ? Tövbe. Bir daha dizel mi ? Tövbe. :D

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
Evet Adanadayım , Usta konusunda şöyle düşünüyorum , çok güzel ve kaliteli iş yapan bir Opelci ustamız var , hatta usta demeye gönlüm el vermiyorum ağabeyim var , işini çok titizlikle yapıyor kendileri , onun yanına atarım diye düşünüyorum arabayı , sizce ?
Opelci ustalar Vectra C ile ortak alt yapı olduğu için 9-3'ten anlar.

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Üstad o zaman temiz bir araç bulursan al bi daha mı gelecen dünyaya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım