KAPALI SAAB 93 Almak-Almamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,692
2
9,625
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Merhabalar dostlarım , ağabeylerim , SAAB 93 "BENZİN" Almak yada Almamak arasında gidip geliyorum , bu konuda kafam çok fazla karıştı ve yardımınızı bekliyorum , paranın bir kısmı kredi olacağı içinde içimde huzursuzluk borçluluk duygusu oluşuyor ama böyle bir araca binmek konusu kafamı daha çok tırmalıyor , sizden istediğim yardımda bu yönde , sizce böyle bir almalı mı , yoksa uzak mı durmalı ?

mail.google.com_.jpg

Örnek Fotoğraf

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,692
2
9,625
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Alsın diyorum bende. Fiyatı iyi ama handikaplarıda var o handikaplar ona dert olmayacaksa geriye avantajları kalıyor. Ben mesela Kütahya'dayım saab ı bırak opelden volvodan anlayan usta bulamam

Güzel bir noktaya değindiniz aslında :D atıyorum kütahyada araba bozulursa hadi al başına bela olabilir diyorsunuz :)

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Güzel bir noktaya değindiniz aslında :D atıyorum kütahyada araba bozulursa hadi al başına bela olabilir diyorsunuz :)
Toyota'nın bakımına afyona gidiyorum ben mesela orda bi ustam var eskiden yetkilideymis şimdide Daihatsu yetkili servisi ve Toyota özel servisi. Ben mesela bilmiyorum bu şehrin sanayisini. Bilinen markalarda sıkıntı olmaz ama büyük şehirler gibide olmaz hocam sanayisi.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,851
26,177
5,720
Ankara
Marka
Skoda
bazı parçalarda sıkıntı yaşarsın masraflı gelir, boşver almayın dedi
ProSofi nin Marea serisiniz izleyin derim.
he masraf konusunda bişey diyemem bi albeaya binmek gibi olmayacaktır markası fiat da olsa :D

Ama Tipo-Tempra için de aynısını derler birini 3 yıl birini 1.5 yıl gayet sorunsuza yakın seviyede kullandık. Bir arkadaşımın ailesi 9yıl tempraya bindi sonra başka arkadaşım aracı aldı 5 yıldır da o biniyor memnun. Mareanın 2.0 150 küsür beygirliği bile var çevremde zaten 1.6 dolu onlar da o kadar sorun çıkarmıyo diyorlar. Stilo için de alınmaz binilmez derler ama forumda da sahip olan arkadaşımız var bildiğim kadarıyla da memnun :D

Son düzenleme:

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,727
6,782
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Niye alınmaz dedi buna marea kullanan tanıdıklarımızdan memnun olmayan yok

Şunu kısa bir açıklayayım. :D
Burda bir Fiat ustamiz var. Sağolsun fena bir usta değildir. Geçen dedim ki abi neden bu arabaları kotuluyorlar ya bu kadar... Adamın bana dediği şey, Fiat ustası olarak önce ben kotuluyorum. Alan dostuma, arkadasimada hemen sattiriyorum. Kim uğraşacak olm yoksa bunun işçiliğiyle? Daracık alanlar, kablolar vs.
Bu açıklama en net fikri veriyordur :D
Ustalarımız uğraş sevmiyor.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,851
26,177
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Şunu kısa bir açıklayayım. :D
Burda bir Fiat ustamiz var. Sağolsun fena bir usta değildir. Geçen dedim ki abi neden bu arabaları kotuluyorlar ya bu kadar... Adamın bana dediği şey, Fiat ustası olarak önce ben kotuluyorum. Alan dostuma, arkadasimada hemen sattiriyorum. Kim uğraşacak olm yoksa bunun işçiliğiyle? Daracık alanlar, kablolar vs.
Bu açıklama en net fikri veriyordur :D
Ustalarımız uğraş sevmiyor.
Ben de senden bahsetmiştim bi önceki mesajımda :D 2.0 tempralara da yerim dar oynayamıyom derdi ustalar
Fiat lafını duyunca neden psikolojim bozuluyor acaba :D
Ne yaşadığına bağlı :D biz 2010-19 arası 5 araç değiştirdik. Tek yıpratan araba aralarında fiat olmayandı :D Kendi bildiğimiz yola dönüp egea aldık en son

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,692
2
9,625
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Ben de senden bahsetmiştim bi önceki mesajımda :D 2.0 tempralara da yerim dar oynayamıyom derdi ustalar

Ne yaşadığına bağlı :D biz 2010-19 arası 5 araç değiştirdik. Tek yıpratan araba aralarında fiat olmayandı :D Kendi bildiğimiz yola dönüp egea aldık en son

Bezdum :D Multijet motor beni üzüyor :D parçaları pahalıydı ( pahalı olan parçalar beni buldu da diyebiliriz :D bkz ; valeo volant ) kısacası bunu yaşadım ve şehir içinde kamyon gibi çalışan e5+ motor canımı sıkmıştı :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,851
26,177
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bezdum :D Multijet motor beni üzüyor :D parçaları pahalıydı ( pahalı olan parçalar beni buldu da diyebiliriz :D bkz ; valeo volant ) kısacası bunu yaşadım ve şehir içinde kamyon gibi çalışan e5+ motor canımı sıkmıştı :D
Volanta bişey diyemem de motor da fiatın suçu değil ya :D Dizel sesli çalışıyor yapcak bişey yok

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,727
6,782
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Chevrolet Epica 2.0 D LT - Sedefli beyaz diyip gidiyorum. Toto ısıtmalı. Burası cok önemli.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,692
2
9,625
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Volanta bişey diyemem de motor da fiatın suçu değil ya :D Dizel sesli çalışıyor yapcak bişey yok

Fiat üzdü beni kalbimi çok kırdı :D Alfadan inip bineyim yine 2.0 olsun dedik burnumuzdan getirdi :D servisten bile kovulduk , neler neler yaşadık :D neyse hepsi geride kaldı çok ucuza da vermiş olsam ederi bence oydu diyebilirim herhalde yada kafamdaki fiyat 2 kağıt üstüydü , neyse , üzdü beni bir kere :D

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,692
2
9,625
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Kredimiz onay alırsa yarın umuyorum saab sahibi olmak için ilk adımı atacağız , olmazsada hayırlısı olsun sn. @bt yardımıyla artık bir corsa bakacağız , olurda saab sahibi olursam kısa zamanda @SwedishMetal ile tanışacağım gibi görünüyor , hayırlısı olsun bakalım 😬 hiç olmazsa bakmışsınız denizlide @alfhonso ile astra testi yaparız 😬😂

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,529
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Kredimiz onay alırsa yarın umuyorum saab sahibi olmak için ilk adımı atacağız , olmazsada hayırlısı olsun sn. @bt yardımıyla artık bir corsa bakacağız , olurda saab sahibi olursam kısa zamanda @SwedishMetal ile tanışacağım gibi görünüyor , hayırlısı olsun bakalım 😬 hiç olmazsa bakmışsınız denizlide @alfhonso ile astra testi yaparız 😬😂

Hadi hayırlısı olsun inşallah hacım :) arabayı bulmuş muydn başlıkta gezeyim mi link hatırlamıyorm :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,015
7
51,341
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Yardımcı olmasına olayım da, temizini bulmak zor. Arada yollarda temiz diri olanını görüyorum. Ama ilanlarda uzun zamandır temiz bir corsa c görmüyorum. Temizini satmıyorlar:D

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,692
2
9,625
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Hadi hayırlısı olsun inşallah hacım :) arabayı bulmuş muydn başlıkta gezeyim mi link hatırlamıyorm :D

malum sitedeki manuel araca göz diktim :D

Yardımcı olmasına olayım da, temizini bulmak zor. Arada yollarda temiz diri olanını görüyorum. Ama ilanlarda uzun zamandır temiz bir corsa c görmüyorum. Temizini satmıyorlar:D

Çok haklısın :D ama kredi işi olmazsa başının etini yiyeceğim bilmeni istiyorum :D

Chevrolet Epica 2.0 D LT - Sedefli beyaz diyip gidiyorum. Toto ısıtmalı. Burası cok önemli.

2m2njk.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım