Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    675

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,911
2
24,206
5,320
İzmir
Marka
Toyota
AA66DBFC-CA1B-48DE-844B-53576469ED8A.jpeg

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
w/ @2jzihtiyar

gPGLGb.jpg

şimdi fotoğraflarda denk geldiğim ve foruma atılmamışlardan bir fotoğraf atmak istedim.

beklenmeyen birileri açık sözlülüğünü koruyup adamın yüzüne, b*k gibi fotoğraf, b*k gibi araba derken, bir arabanın insanın gözündeki değerinin farkında bile olamaz. ne tezatlıktır ki; şu fotodaki ticarinin 3-4 katı fiyatındaki combonun önünde 'yalandan fit olurlar bunu beğenmezler ama ne hikmetse benim gözümde combonun değeri bunun zerresi anca.
saygıdeğer abi dediğimiz kişi olur da burayı okursa selamlar ben, fotoğrafları çeken aynı zamanda bir farı sararmış ex connectin şimdi de yeni bir combonun sahibi bir forumdaş.

belki de fotoğraf b*k gibidir de araçlar değildir; orada 2 alfa olsaydı bakalım yine öyle mi oluyordu.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,061
6,938
5,020
github.com
Marka
BMW
w/ @2jzihtiyar

gPGLGb.jpg

şimdi fotoğraflarda denk geldiğim ve foruma atılmamışlardan bir fotoğraf atmak istedim.

beklenmeyen birileri açık sözlülüğünü koruyup adamın yüzüne, b*k gibi fotoğraf, b*k gibi araba derken, bir arabanın insanın gözündeki değerinin farkında bile olamaz. ne tezatlıktır ki; şu fotodaki ticarinin 3-4 katı fiyatındaki combonun önünde 'yalandan fit olurlar bunu beğenmezler ama ne hikmetse benim gözümde combonun değeri bunun zerresi anca.
saygıdeğer abi dediğimiz kişi olur da burayı okursa selamlar ben, fotoğrafları çeken aynı zamanda bir farı sararmış ex connectin şimdi de yeni bir combonun sahibi bir forumdaş.

belki de fotoğraf b*k gibidir de araçlar değildir; orada 2 alfa olsaydı bakalım yine öyle mi oluyordu.
Arabam bok gibi ama çok seviyorum

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım