Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Salih Yoluç ve Ayhancan Güven, başarılarını tekrarlamak hedefiyle Aston Martin Vantage GT3 ile GT Cup kategorisinde start almaya hazırlanıyorlar.
Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) tarafından düzenlenen ‘FIA Motorsport Games Uluslar Kupası’ 02-03 Kasım tarihlerinde İtalya Vallelunga pistinde düzenleniyor. Temsilcilerimiz GT Cup kategorisinde yarışacaklar!
2 gün boyunca ülkelerin 6 ayrı kategoride mücadele edeceği organizasyon kapsamında, 02 Kasım Cumartesi 1. sıralama yarışı, 03 Kasım Pazar 2. sıralama yarışının ardından saat 15:00’de endurans formatındaki 1 saat sürecek final yarışı koşulacak.
1572423841_FIA_GT_Nations_cup_TURKEY_1.jpg
22 ülkeden takımların yarışacağı GT Cup’ta; Almanya, Amerika, Avusturalya, Belarus, Belçika, Birleşik Krallık, Çin, Danimarka, Fransa, Hong Kong, İspanya...

Okumaya devam et...

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Valla gurur duymamak imkansızken hala hiç kimsenin bu durumdan haberdar olmaması çok üzücü bir durum. Gündem olan saçma haberleri sosyal medyada paylaşacaklarına bu adamları paylaşsalar veya futbola verilen önemin %1 i bu adamlara verilse çok daha farklı yerlerde olurlar. Daha bir sürü başarı kazanıp haber bile edilmeyen sporcularımız da var ama başlarsam duramam diye susuyorum. Aaah güzel ülkemin boş insanları...

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,846
26,151
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Valla gurur duymamak imkansızken hala hiç kimsenin bu durumdan haberdar olmaması çok üzücü bir durum. Gündem olan saçma haberleri sosyal medyada paylaşacaklarına bu adamları paylaşsalar veya futbola verilen önemin %1 i bu adamlara verilse çok daha farklı yerlerde olurlar. Daha bir sürü başarı kazanıp haber bile edilmeyen sporcularımız da var ama başlarsam duramam diye susuyorum. Aaah güzel ülkemin boş insanları...
Topsuz sporların bi önemi yok bu memlekette

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Topsuz sporların bi önemi yok bu memlekette
Toplulardan da sadece futbol var bence. Mesela basketbol takımımız FIBA çapında çok etkisiz. Yatırım yok, takımlarda para yok. Bu ülkede varsa yoksa futbol, başka bir spor yok. Milli futbol takımının da bu seneye kadar ki durumu ortada. Bu sene fena gitmiyoruz. Ama futbolda dönen paraların bir kısmı diğer spor dallarında dönse dünya çapında çok iyi takımlar ve sporcular çıkaracağımıza eminim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım