Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Fransız otomobil üreticisi Peugeot, 2019 Frankfurt Otomobil Fuarı öncesi 508 Sedan ve 508 SW Hybrid modellerini görücüye çıkarttı.
Yeni Peugeot 508 Hybrid, 29 gram(1) CO₂/km emisyon salım değerine ve 1,3 lt/100 km tüketim değerine ulaşırken tamamen elektrikli sürüşte 54 km menzile(2) imkan tanıyor. Ailenin station wagon versiyonu 508 SW Hybrid ise 30 gram(3) CO₂/km emisyon salım değerine ve 1,3 lt/100 km tüketim değerine ulaşırken tamamen elektrikli sürüşte 54 km menzile imkan tanıyor.
Yeni şarj edilebilir hibrit ürün gamını genişletmeye devam eden Peugeot, 225 HP/165 kW’a eşdeğer güç üreten ve yüksek verimlilik seviyesine sahip yeni versiyon ile hibrit pazarının en düşük CO₂ emisyon salım değerine imza atarken enerji geçiş sürecine büyük bir kararlılıkla devam ediyor. Bu doğrultuda Peugeot, içten yanmalı motora sahip bir otomobil ve şarj edilebilir...

Okumaya devam et...

Cem Ender

Senkromeççi
18 Tem 2019
6
0
60
38
Marka
Yok
Peugeot geleceğe yatırım yapan bir marka. Yenİ Peugeot 508 Hybird da önceki modelleri gibi yine çok satacaktır. Hem çevre dostu hem lüks hem de premium konforu bir arada sunmayı başaran bir otomobil olmuş

Cem Ender

Senkromeççi
18 Tem 2019
6
0
60
38
Marka
Yok
Peugeot geleceğe yatırım yapan bir marka. Yenİ Peugeot 508 Hybird da önceki modelleri gibi yine çok satacaktır. Hem çevre dostu hem lüks hem de premium konforu bir arada sunmayı başaran bir otomobil olmuş

Cem Ender

Senkromeççi
18 Tem 2019
6
0
60
38
Marka
Yok

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,279
16,180
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Aracı frankfurtta bizzat deniyen arkadaşımla konuştum hayatta alınmaz dedi.kendisi pejo da ceo falan sanırım.yüksek bir pozisyonda

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Çok güzel bir araba yalan söylemenin alemi yok.hatatat

O değil de olan güzelim 508 e oldu haa aramızda iyi makara malzemesi şu an :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Peugeot geleceğe yatırım yapıyor diğer markalar gibi geçmişe takılıp kalmadı inovasyon ve argede diğer markalardan çok daha üstün. İlk fırsatta kendiliğinden alev alan bir Peugeot bulup alacağım kış soğuk geçiyor Kütahya'da
Ödemeyi hangi hesaba yapalım Mustafa Bey, sizi donanım habere de bekleriz.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım