Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Kullanıcısını; güzel ve kullanışlı detaylarıyla memnun eden Skoda, makyajlanan Superb modeliyle karşımızda. İç hacmi ve bagajıyla zaten büyülemiş olan Superb, bakalım 1.5 litrelik benzinli motoruyla neler başarıyor? Passat’ın karşısında yeterince verimli mi? Hepsinin cevabı videoda !

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​
Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Okumaya devam et...

Moderatör tarafında düzenlendi:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bence de prim yapması zor bana benzediği için..
images

asdfasdfasd

H

hamit burhan

Ziyaretçi
yalnız test aracında led matrix ön far ve 3 boyutlu stoplar ile kayar sinyal var. matrix far devamlı uzun yakarken karşıdan gelenin gözünü almaz. Bu özelliği hiç bahsetmediler ve denemediler. Normal led farların üzerine en az otuzbin liralık opsiyon ile alınıyor o farlar

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Ya arkadaşlar direk konuyla alakalı değil ama başlıkta görünce atladım hemen :)

VW grup 1.5 TSI larda bir sorundan bahsediyorlar.. ..motor devri kendi kendine oynuyormuş, böyle küçük sıçramalar (kanguru gibi diyor ecnebiler)..

Bazı arkadaşlar 1.4 tsidan şaşma falan diyor.

Durum hakkında bilgisi olan var mı?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım