Trafikte En Sakin Sürücüler Toyota Kullanıcıları

Fransa'da yapılan bir kamuoyu araştırması, Toyota marka araç kullanan sürücülerin “trafikte en az sinirlenenler” olduğunu ortaya koydu. Atomik Research tarafından “kullandıkları araçların markası ile sürücüler arasındaki bağın” araştırıldığı çalışmada ankete katılanların yüzde 69’u, trafik kurallarına uymayanlara ve yüzde 38’i de trafik sıkışıklığına sinirleniyorlar. Sürücüleri sinirlendiren diğer faktörler arasındaysa yüzde 37 ile acemi şoförler, yüzde 37 ile hız limitini aşanlar ve yüzde 32 ile çok yavaş araç kullananlar olarak sıralanıyor.

toyota-logo-2.jpg

Toyota marka otomobil kullananların sinirlenme oranının yüzde 11 gibi en düşük seviyede belirlendiği bu araştırmaya göre, trafikte sinirlenenlerin yüzde 28’i bunu ifade etme şekillerini “kendi kendine söylenme” olarak nitelerken yüzde 19’u hakaret içerikli sözler kullandıklarını, yüzde 15’inin ise bu tepkilerini korna çalarak gösterdiklerini aktardılar.

• Wow
Tepkiler: kenblock

Otto Çevrimi

Panpa
Destekçi
3 Eki 2016
1,632
1
5,127
4,070
Kocaeli
Marka
Alfa Romeo
Yani bence de güçten ziyade kitleyle alakalı. Yoksa 1.6 atmosferik dediğimiz de nerdeyse 1.0 1.2 turbolar kadar yürür yürütmek istedikten sonra :D toyota sunroof koymadığı için apaçi kardeşlerimizin ilgisini çekmiyo
1.0 tsi poloyla fena halde oynamıştım honda jazz ile. 1.2 tsi fabia ile de oynamıştım. 1.33 litre, yani 1.6 litreye gerek yok ama daha uzatmayacağım bu konuyu :D

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Yani bence de güçten ziyade kitleyle alakalı. Yoksa 1.6 atmosferik dediğimiz de nerdeyse 1.0 1.2 turbolar kadar yürür yürütmek istedikten sonra :D toyota sunroof koymadığı için apaçi kardeşlerimizin ilgisini çekmiyo

Honda nın eski integra,civic typer,s2000 gibi arabaları olduğu için Toyota ya kıyasla daha genç kitleye hitap ediyor. Ya da Toyota nın günümüzde yeni tasarım dili ile kırmak istediği intibayı Civic yıllar önce aynı değişik ve futuristik tasarımı ile kırmayı başarmıştı. Bu yüzden Honda yı hep Toyota ya kıyasla daha genç işi görüyorDUM. Günümüzde Toyota da Chr,Corolla,Yaris ile bu intibayı kırmayı hedefliyor.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Bu arada araştırmaya göre en sinirli sürücüler AUDI sürücüleriymiş.

Bedirhan kavga çıkmasın diye yazmamış sanırım :D :D :D

Liste şöyle;
Ekran Resmi 2020-01-30 15.06.00.png

Son düzenleme:
  • Haha
Tepkiler: Bedirhan
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım