Arteon niye Passat kadar sevilmedi ? 1.5 TSİ'ı Test Ettik

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
Herkese Merhabalar,

bu videoda arkadaşım İsmail ve Bilgehan ile VW Arteonu test ettik.

Dış tasarımı ile oldukça ön plana çıkan Arteonun tasarımı malesef iç dizaynda kullanıcıları mutlu edemediği için hak ettiği övgüleri alamamıştı.

Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

Bu video 2019 Yılının 5. Ayında çekilmişti o zaman 1.5 TSİ için yazılım yoktu, bu yüzden videoda ufak bir eksiklik olmuş.

Teşekkürler

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Seviyor bizim millet Passatı, Arteonla fiyatı aynı bile olsa yine Passat alırlar bana kalırsa.

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
İkisi ayni araba zaten . Arteon un alt yapisi passat
Tamamda arteon yeni bir araba passat kaç yıllık oturmuş bir piyasası ustası var. Kimse arteona bulaşmak istemez. Arteon yerine bu araba passat cc diye devam etseydi daha çok şansı olurdu

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Öyle bir fiyata dış tasarım haricinde Passat'tan daha azını sunduğu içindir.

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
Acaba sadece bu otomobilmi hatalı yoksa fabrikadan çıkan tüm arteonlar mı bu şekilde

Benim çektim araçta da mevcutu bu sorun araç sahibi serviste düzeltirmiş 14:20 de konusu geçiyor videoda. Bu video ama 2019 un 5 ayında çekilmişti belki hatalarını güncel arteonlarda güzeltmişlerdir :)

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Fiyat olarak pahalı olmasının yanı sıra bence Passat kadar ağırbaşlı tasarımının olmadığından dolayı tercih edilmiyor. D segmenti ülkemizde lüks segment sayıldığı için daha ağır tasarımlar tercih ediliyor. Passat, Superb gibi...

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Fiyat olarak pahalı olmasının yanı sıra bence Passat kadar ağırbaşlı tasarımının olmadığından dolayı tercih edilmiyor. D segmenti ülkemizde lüks segment sayıldığı için daha ağır tasarımlar tercih ediliyor. Passat, Superb gibi...
BMW 3 serisi de D segment ve mondeo passat gibi ağırbaşlı bi tasarımı yok sportif durmasına rağmen satış rakamları gayet yüksek

• Haha
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım