Arteon niye Passat kadar sevilmedi ? 1.5 TSİ'ı Test Ettik

alkın

Elit Apaçi
Katılım
1 Şub 2020
Mesajlar
346
Beğeni puanı
258
Puanları
820
Yaş
23
Konum
Ankara
Marka
BMW
Fiyat olarak pahalı olmasının yanı sıra bence Passat kadar ağırbaşlı tasarımının olmadığından dolayı tercih edilmiyor. D segmenti ülkemizde lüks segment sayıldığı için daha ağır tasarımlar tercih ediliyor. Passat, Superb gibi...
sportiflikle alakası olsa bmw 3 serisi ya da yeni audi a4’te satılmazdı. bence passat’tan daha pahalı olmasına rağmen tasarım harici ekstra çok bi özellik getirmiyor olması.
 

atoprak

Panpa
Katılım
5 Kas 2016
Mesajlar
1,387
Beğeni puanı
1,928
Puanları
2,520
Konum
Amsterdam
Marka
Yok
Bence bizim millettimizi Passat a karşı aşırı bir sempati ve sevgisi var... (haksızlık etmeyelim bundan Doğuşun başarılı paket, motor-şanzıman seçimlerinin etkiside büyük!)

Bunu maalesef yurtdışına çıkınca daha iyi anladım ... yaklaşık 3 aydır Hollanda da ikamet ediyorum ... evet Golf var, Polo da görüyorum ... zaman zaman Tiguan da... ama Passat yok! ... İç hacim ve bagaj isteyen Golf Station alıyor... toplam gördüğüm Passat sayısı beş yoktur belki.. hani o kadar garip geldiki özellikle bakıyorum arabalara.. ..

Neyse, muhtemelen fiyatı Audi ve BMW lere değdiği ve içi, dışı kadar albenili olmadığı için satmadı Arteon
 

S.Asil

01 ADANA
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
Katılım
16 Eyl 2016
Mesajlar
2,777
Beğeni puanı
5,777
Puanları
4,270
Konum
ADANA
Marka
Alfa Romeo
Bassat her zaman iyi satıldı ve satılacakta , özellikle doğuda evi olmayan adamda bassat varsa bassat böyle geldi böyle gider bana sorsan ne alırım Arteon mu bassat mı desen AstraJ 1.4T derim :)
 
Üst