Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Focus RS için veda zamanı geldi. Merakla beklenen Yeni Ford Focus RS için nihayet açıklama yapıldı.
Herkesin merakla beklediği Yeni Focus RS için fazlası ile söylenti vardı. Ford ise Yeni Focus RS için beklenen açıklamayı sonunda yaptı. Şirket, Focus RS projesinin sonuna gelindiğini ve yeni bir Focus RS’in üretilmeyeceğini açıkladı.
Autocar’a verilen röportajda marka sözcüsü, sıkılaşan emisyon kısıtlamaları ve maliyetler dolayısıyla Yeni Focus RS’in üretilmeyeceğini açıkladı.
Ford Focus RS veda edecek
Dördüncü nesil Focus tanıtıldığından beri performans odaklı RS versiyonun ne zaman geleceği merak ediliyordu. Geçen yaz Yeni RS modelinin hibrit motor olmadan gelmeyeceği söyleniyordu fakat Caradisiac‘ın paylaştığı haberde Ford Avustralya, henüz aracın geleceği hakkında konuşmak için erken olduğunu söylemişti.
Autocar’ın aldığı bilgilere göre, Avrupa’daki emisyon kısıtlarının...

Okumaya devam et...

• Üzgün
Tepkiler: Akın ve Bilal

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Ben Hot Hacth lere talep artıyor diye biliyordum fiyatı biraz artırıp gerekirse kapatılabilen bir hybrid sistem koyup keşke devam etselerdi. Focus RS sınıfının en iyisi ve diğerlerine göre bambaşkaydı. Ford Mühendisliğinden mahrum kalan Otomobil Dünyası çok şey kaybeder

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
ne kadar kızsak da bu araçlar satmıyor, markalar ne yapsın. çoğunluk tüketici ne istiyorsa onu veriyorlar.
Eğer Avrupa emisyon nedeniyle hızlıca Elektrikliye geçerse elimizde petrolheadler için bir bu makinalar kalacak. Açıkçası alım gücümüz fazla olsa bir tane alır kenara koyar haftasonu keyif makinası yapardım

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
ne kadar kızsak da bu araçlar satmıyor, markalar ne yapsın. çoğunluk tüketici ne istiyorsa onu veriyorlar.
Doğru tabii ki de, varsa potansiyel tüketici okusun da almasın saçma sapan arabaları diye ben sertçe belirtmeyi yeğliyorum.Sen yazmazsan ben yazmazsam nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?

• Haha
Tepkiler: Sirius
E

emrecingoz00

Ziyaretçi
Neden ya neden zaten 2.3 diye vergiden satılmadı insanlar 2 litre güçlü motor gelicek diye beklerken geri çekiliyor. Yapsana Mercedes gibi güçlü bir motorda satılsın Golf niye satılıyor 2 litrede ondan

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Focus, RS versiyonlarını hep buçuklu kasalarda çıkarıyor. Focus 4 çıktı, mca yani buçuklu kasa ile birlikte yeni RS gelir muhtemelen. Yeni gelecek olanı da 2.0 ve hybrid bekliyorum.

Otto Çevrimi

Panpa
Destekçi
3 Eki 2016
1,621
1
5,104
4,070
Kocaeli
Marka
Alfa Romeo
Amerika'daki ford'un sitesine girdiğimde rs veya st bir yana, focusun f'sini göremiyorum. Ben mi bulamıyorum acaba ? Sadece fiesta st var. Binekte fusion ve mustang. Gerisi cross*ver ve s*v

burak44

Burak Aslan
Senkromeççi
26 Nis 2020
8
7
70
24
Adana
Marka
Volkswagen
Bundan sonra üretilmeyecek olması üzücü, halbuki ford başarılıydı bu tarz arabalarda 🤷‍♂️

H

Hothatch

Ziyaretçi
Lancer evo bitti
Vts ler bitti
Ss gti zaten bitti
Tt bitti
Rcz bitti
308 GT bitti (GTI Değil )
Şimdi RS

Emisyon çok can aldı...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım