Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Alman üreticinin spor kullanım seveler için ürettiği modeli 2020 Volkswagen Golf R, Nürburgring’de kamufulajsız olarak görüntülendi.
Volkswagen’nin hothatch sınıfındaki temsilcisi Golf R, yeni neslinde de merak konusu olmuştu. Bu zamana kadar bir çok kez kamuflajlı olarak karşımıza çıkan model bu sefer hiçbir gizlenme olmadan gözler önünde. Büyük hava kanalları geniş tamponlar ve dörtlü egzoz çıkışları ilk dikkat çeken dış tasarım detayları arasında. Modelin henüz resmi bir tanıtımı yapılmasa da kaputunun altında 330 beygirlik 2 litre bir ünite olması bekleniyor. Bu motor he zaman olduğu gibi dört çekerden çekiş sistemi ve DSG ile kombine edilecek. Detayların ise önümüzdeki haftalarda netleşmesi bekleniyor.

1-2-300x169.png

2-300x169.png

3-300x169.png
...

Okumaya devam et...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,788
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Emisyon mevzuatı katılaştıkça üreticiler hep motor geliştirmeye, daha verimli motorlar üretmeye odaklanıyorlar. Özellikle mevzu güçlü olması gereken hothach'ler olunca odak noktaları daha bir motor geliştirme merkezli oluyor. Halbuki hothatch dediğimiz araç salt motordan ve aktarmadan ibaret olmamalı. Keşke biraz daha sürüşün eğlence ve keyif unsurlarına odaklanabilseler. Yeni nesil hothatch'leri motor ve aktarmadan ibaret görmeye başladım.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,060
4,343
4,220
varsova
Marka
Porsche
Emisyon mevzuatı katılaştıkça üreticiler hep motor geliştirmeye, daha verimli motorlar üretmeye odaklanıyorlar. Özellikle mevzu güçlü olması gereken hothach'ler olunca odak noktaları daha bir motor geliştirme merkezli oluyor. Halbuki hothatch dediğimiz araç salt motordan ve aktarmadan ibaret olmamalı. Keşke biraz daha sürüşün eğlence ve keyif unsurlarına odaklanabilseler. Yeni nesil hothatch'leri motor ve aktarmadan ibaret görmeye başladım.
ne yazikki suan begenmedigimiz elestirdigimiz hothatchleri de ozleyecez, elektrili supurge gibi araclarda ivme var G kuvvetini hissediyorsun ama his yok, ucaktaki yolcu gibiyiz

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,788
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
ne yazikki suan begenmedigimiz elestirdigimiz hothatchleri de ozleyecez, elektrili supurge gibi araclarda ivme var G kuvvetini hissediyorsun ama his yok, ucaktaki yolcu gibiyiz
Vallahi açıp videolarını izlerken bile bir süre sonra oflayıp puflayıp kapatıyorum. İlk kalkıştan beri verdikleri ciddi kuvvet bir yere kadar insanın ilgisini çekiyor. İnsanı kışkırtan, heyecanlandıran herhangi bir yapıları yok. Sadece alışkın olmadığımız bu muazzam gücün getirdiği meraktan kaynaklı bir heyecan oluşuyor hepsi bu. Oysa her videosunu ayrı ayrı defalarca seyrettiğimiz araçlar nerede, bunlar nerede.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım