Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Opel Vectra GT, sfi c20xe motoru ile bir dönemin hızlı babalarına hitap eden efsane bir modeldi. Yıllar geçmesine rağmen bakanları heyecanlandırabilen Vectra GT’yi bakalim biz nasıl bulduk? iyi seyirler

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​
Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Okumaya devam et...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ercanalhan

Yusuf Ercan Alhan
Profesör
22 Şub 2019
391
1,141
2,395
istanbul
Marka
Opel
Testi mobil veriden izledim :) . Aracınız çok temiz maşallah Allah kaza bela vermesin.

çok teşekkür ederim.. videoda biraz gergin göründüğümü fark ettim ancak bu kesinlikle araç ile ilgiliydi.. eski araç kullanıcıları beni çok iyi anlayacaklardır.. alışkanlık gözüm hep hararet ibresinde, bir yandan arıza ışığı yanacakmı diye bakıyorum, diğer yandan üst devirlerde egzodan gelen farklı bir sesi takip ediyorum, su kaçağı olabilir diye yine sensörlerde gözüm vs.. elimde olmayan bir durumdu :) 2013 den beridir aracımda hiç yolcu koltuğunda seyahat etmedim.

İstanbul daysanız ara ara buluşmalarımız oluyor...

C

cenk polat

Ziyaretçi
opel vectranın bu arabasını ilk gördüğümde daha çocuktum ne severdim o zamanlar eniştemde vardı dört gözle beklerdim gelsin de arabasıyla gezdirsin diye.... gerçekten de 90ların aile babası unvanını hak ediyor bu araba :)

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,061
6,938
5,020
github.com
Marka
BMW
çok teşekkür ederim.. videoda biraz gergin göründüğümü fark ettim ancak bu kesinlikle araç ile ilgiliydi.. eski araç kullanıcıları beni çok iyi anlayacaklardır.. alışkanlık gözüm hep hararet ibresinde, bir yandan arıza ışığı yanacakmı diye bakıyorum, diğer yandan üst devirlerde egzodan gelen farklı bir sesi takip ediyorum, su kaçağı olabilir diye yine sensörlerde gözüm vs.. elimde olmayan bir durumdu :) 2013 den beridir aracımda hiç yolcu koltuğunda seyahat etmedim.

İstanbul daysanız ara ara buluşmalarımız oluyor...
Mesajı şimdi görüyorum malum bu virüs işleri bittikten sonra buluşmalara gelip otomobillerle alakalı sohbet etmek isterim açıkçası

C

can turan

Ziyaretçi
Heheyt be Vectraya bak. Şimdi bulsam temizini kaçırmam yeminle efsane araba

B

baran koç

Ziyaretçi
ne meşhurdu be şu vectralar :) küçükken mahalleden geçtiğinde hepimiz heycanlanırdık opel sevgim o zamanlardan geliyo herhalde :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım