Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Bmw 535i , henüz M5 yokken serinin en güçlü motorlu modeliydi. 90’lar sürüş zevkini her hareketinde size yaşatan 535i, Kemal’in yerinde dokunuşları ile daha da zevkli hale gelmiş. İyi seyirler!

Sen de aramıza KATIL hem destek ol hem de Otopark ayrıcalıklarına sahip ol  https://www.youtube.com/channel/UCGoi3UGQQUd5sEndnoDmC6Q/join
Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​
Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Okumaya devam et...

Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Kemal Bey’i tebrik ediyorum hiçbir masraftan kaçmadan emek ve zaman harcamış.Kendi zevkleri doğrultusunda çok güzel bir araç olmuş eline sağlık bizimle paylaştığı için de teşekkürler.

Ayrıca almak isteyen hevesli kişiler için olayın arka perdesini ince ince anlatması da çok hoş olmuş, burada görüp heveslenip alıp, başı ağrıyan çok oluyor.Bu tarz videoların gelmesi dileğiyle kim ne alıyorsa aldığı riski bilsin, bilerek alsın.Zamanında ben de çok hayalini kurmuştum E34’ün.

Kalp kırmak gibi algılanmasın ama video’da da bahsi geçmiş tabii, o ledli stoplar video boyunca seyir zevkimi bozdu :).Her arkadan görüntüde inip değiştirelim şunu dedim, tabii bir de E46 krom kadranda test boyunca gözüm takıldı, neden neden dedim. :D

Bunlar harici ben biraz daha özgün orijinal ve aslına sadık bir 535 görmek isterdim, M5 e benzemeye çalışan değil de.Her şeye rağmen dolu dolu bir testti :)

Son düzenleme:

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,005
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
Kemal Bey’i tebrik ediyorum hiçbir masraftan kaçmadan emek ve zaman harcamış.Kendi zevkleri doğrultusunda çok güzel bir araç olmuş eline sağlık bizimle paylaştığı için de teşekkürler.

Ayrıca almak isteyen hevesli kişiler için olayın arka perdesini ince ince anlatması da çok hoş olmuş, burada görüp heveslenip alıp, başı ağrıyan çok oluyor.Bu tarz videoların gelmesi dileğiyle kim ne alıyorsa aldığı riski bilsin, bilerek alsın.Zamanında ben de çok hayalini kurmuştum E34’ün.

Kalp kırmak gibi algılanmasın ama video’da da bahsi geçmiş tabii, o ledli stoplar video boyunca seyir zevkimi bozdu :).Her arkadan görüntüde inip değiştirelim şunu dedim, tabii bir de E46 krom kadranda test boyunca gözüm takıldı, neden neden dedim. :D

Bunlar harici ben biraz daha özgün orijinal ve aslına sadık bir 535 görmek isterdim, M5 e benzemeye çalışan değil de.Her şeye rağmen dolu dolu bir testti :)
kemal abi’yi s2000 tayfaya atsak da bir şeyler öğretse keşke insanlara.
doğru modifiye nedir?
BUDUR.

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
@Mt.Akina söylediklerinize büyük oranda katılıyorum altına imzamı atarım. Bende genel hatlarıyla arabayı beğendim ancak göz zevki açısından stopları, güvenlik ve orjinal parça takıntımdan ötürü jantları içime sindiremedim. Haricen maliyetler çok güzel bir şekilde paylaşılmış polyanacılık yapanlara adeta tokat niteliğinde cevap olmuş. Yani bunlar enine boyuna araştırmış bir E34 nasıl 0 kondisyonuna getirilire kafayı kırmış kişiler tarafından az çok bilinen ancak hiç araştırmadan sahibinden kelepir araba düşürüp üstün körü toplamaya çalışan fiyat performanscı arkadaşlara yol gösterici olmuş sevindim. Umarım bir gün ikinci, üçüncü araç olarak alıp sıfır km bir c segment bütçesiyle toparlayabiliriz o zaman istediğimiz kıvamda bir E34’ümüz olur :)

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Kişisel zevkler sonuçta yargılamak haddimize değil ama böyle toplanmışken ben de zır orijinal olmasını isterdim. Jant stop kadran gerçekten çok göze batıyor. Bu konudaki araç gerçekten çok iyi toplanmış şu an satışta hatta. İkisinden birini alacak olsam 535'e rağmen bu 520i'yi tercih ederdim..

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
@Mt.Akina söylediklerinize büyük oranda katılıyorum altına imzamı atarım. Bende genel hatlarıyla arabayı beğendim ancak göz zevki açısından stopları, güvenlik ve orjinal parça takıntımdan ötürü jantları içime sindiremedim. Haricen maliyetler çok güzel bir şekilde paylaşılmış polyanacılık yapanlara adeta tokat niteliğinde cevap olmuş. Yani bunlar enine boyuna araştırmış bir E34 nasıl 0 kondisyonuna getirilire kafayı kırmış kişiler tarafından az çok bilinen ancak hiç araştırmadan sahibinden kelepir araba düşürüp üstün körü toplamaya çalışan fiyat performanscı arkadaşlara yol gösterici olmuş sevindim. Umarım bir gün ikinci, üçüncü araç olarak alıp sıfır km bir c segment bütçesiyle toparlayabiliriz o zaman istediğimiz kıvamda bir E34’ümüz olur :)

Aynen daha replika jant ile içerideki derinin kalitesinden bahsetmedim bile daha iyisi olabilirdi kesinlikle :) . İnşallah, inşallah, nesilleri tükenmeden kenara koymak lazım.Restore pat diye olmasını beklemek için çok zengin olmak lazım, kenarda beklerken yavaş yavaş yapınca daha kıymetli olur sanki, lakin tüm olay paradan geçiyor işte :( .

Kişisel zevkler sonuçta yargılamak haddimize değil ama böyle toplanmışken ben de zır orijinal olmasını isterdim. Jant stop kadran gerçekten çok göze batıyor. Bu konudaki araç gerçekten çok iyi toplanmış şu an satışta hatta. İkisinden birini alacak olsam 535'e rağmen bu 520i'yi tercih ederdim..

Katılıyorum, kişisel zevkler bir şey diyemem :), ama Berkay Bey’in aracı daha hoş duruyor göze ne yalan söyleyim.Otomatik olmasa düşündüğünüz gibi düşünürdüm ama otomatik 520i, üzer :S . 535 manuel candır :)
Stopları ben çok beğendim

Vallahi şaşırmadım :). Zevkler renkler denildiği gibi.

Son düzenleme:

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Katılıyorum, kişisel zevkler bir şey diyemem :), ama Berkay Bey’in aracı daha hoş duruyor göze ne yalan söyleyim.Otomatik olmasa düşündüğünüz gibi düşünürdüm ama otomatik 520i, üzer :S . 535 manuel candır :)
Bu temizliğe bir S54 birde e39 m5 şanzıman hak ediyor bence :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Bu temizliğe bir S54 birde e39 m5 şanzıman hak ediyor bence :D
Patlarız :) gerek yok Manuel 525i yeteri kadar güçlü bence :) hem 5 Serisi’nin olayı çatır çatır yanlayayım ya da pist kasayım değil ki, yönetici sınıfı bir sedan oturaklı olması için tasarlanmış sonuçta :) 525i Manuel bile M50 ile çok ala yeterli olacaktır.

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Patlarız :) gerek yok Manuel 525i yeteri kadar güçlü bence :) hem 5 Serisi’nin olayı çatır çatır yanlayayım ya da pist kasayım değil ki, yönetici sınıfı bir sedan oturaklı olması için tasarlanmış sonuçta :) 525i Manuel bile M50 ile çok ala yeterli olacaktır.
Bu 5 kasaları (e34, e39) hangi kafayla üretmişler bilmiyorum, arkadaşımda var e34 525i manuel cidden düz gitmek istemiyor :) pist olayı değil ama yanlama kesinlikle istediği şey :D Arka tamponun zor bulunması da bundan dolayı olabilir :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Bu 5 kasaları (e34, e39) hangi kafayla üretmişler bilmiyorum, arkadaşımda var e34 525i manuel cidden düz gitmek istemiyor :) pist olayı değil ama yanlama kesinlikle istediği şey :D Arka tamponun zor bulunması da bundan dolayı olabilir :)

E39 bence hantallar :), ben bir tek E34’ü ciddi seviyorum, genelde 5’lerde bir hantallık var :(Hele bir de otomatikse hepten sıkıntı.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım