KAPALI 31 Bin TL'ye Kadar Araç Tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Bazı sebeplerden dolayı günlük 150-200 km yapacak araba bakıyorum. Evin 3.aracı olacak, dizel ve lpg tercihimdir. Eşşek niyetine binmeyi düşünüyorum parçası ucuz olsun motoru uzun ömürlü olsun vs tavsiyelerinizi bekliyorum. Kasa tipi olarak hb ve station olabilir

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,266
16,103
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Tata vista bakılabilir yüksek model 1.3 multijet.4 cam otomatiği abs klima bu fiyatlara bulunabilicek en yüksek modelli hint ateşidir.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Renault Clio II 1.4 8v 75 bg Benzin/Lpg ve Fiat Palio 1.4 8v 75 bg’i öneririm.Günlük 150-200 km aşırı ciddi bir sayı her halükarda sanayiye gitme ihtimali bulunuyor.Parça fiyatı kıstasından dolayı Renault/Fiat önerdim, bakımı uygun olsun diye de bütçenize uygun benzinli/lpg li seçenekler belirttim :).

Ben Clio II’ye yönelirdim onu da belirteyim.Renault motorları sanıldığından daha uzun ömürlüler ve dayanıklılar.

Örnek olarak:

Daha temizleri de daha uygun fiyatlıları da daha detaylı bir araştırma ile bulunabilir.

Günlük tempom 150-200 kmler ise Clio II ye seve seve binerdim :). Yakıt sıkıntı olmazsa 1.6 8v 90 bg likleri de zevkli olur.(16v ler daha pahalı bütçeyi sarsabilir)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Benim aklımda da hdi 206 ve fabialar var sürüş keyfi falan hiç bişey önemli değil düz gitsin az bozulsun bozulursada çözümü olsun yeter
Ben benzin/lpg veya benzinli araç öneririm.Bozulunca çözümü en kolay onlar olur, düz atmosferik ünite sensörleri hariç bir karın ağrısı yok. Fabia’larda güzeldir, onların da temiz seçenekleri bulunursa üzmez yalıtım olarak yukarıda dediklerimden daha başarılılardır mutlaka.

furkanacar07

Furkan Acar
Düz Yol Gazcısı
18 Haz 2020
7
6
145
25
Antalya
Marka
Volkswagen
Bence de fabia mantıklı bir seçenek olabilir yakıt konusunda da lpgli versiyonunun sizi üzmeyeceğini düşğnüyorum ancak japon grup arabalarına bakarsanız motorlar daha az sıkıntı açar diye düşünüyorum şimdiden hayırlı olsun

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Bence de fabia mantıklı bir seçenek olabilir yakıt konusunda da lpgli versiyonunun sizi üzmeyeceğini düşğnüyorum ancak japon grup arabalarına bakarsanız motorlar daha az sıkıntı açar diye düşünüyorum şimdiden hayırlı olsun
Japon araçlarında arızada harcayacağın tüm paraları alırken veriyorsun araç sahibine :D bütçeme uygun pek yok olsa başka bakmam zaten

EkremCem

Ekrem Cem
Senkromeççi
Stage 1
25 Nis 2020
12
13
70
27
ESKİŞEHİR
Marka
Fiat
modelli taksi çıkması linea symbol tarzı araçlar var kendini kanıtlamış araçlar ama sataken sıkıntı ve motor arıza durumunda iyi bir bütçe gerekebilir

furkanacar07

Furkan Acar
Düz Yol Gazcısı
18 Haz 2020
7
6
145
25
Antalya
Marka
Volkswagen
accent admireleri değerlendirebilirsiniz bence japon olarak hem aradığınız fiyat bandında hemde yakıt olarak üzmeyeceğini düşünüyorum

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
Ticari ruhsatlı olması, tek kapı olması sorun değilse fiesta van, corsa van, palio van, 206 van gibi araçları da düşünebilirsiniz. 1.4 tdci-hdi, 1.3 cdti-multijet rüştünü kanıtlamış motorlar...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ticari ruhsatı, hız sınırları filan sıkıntı olmayacaksa Palio van, corsa c dti veya cdti, fiesta van önerilerim olur. 206'nın van versiyonunda da elektronik sıkıntılar var mıdır bilmiyorum.

Belirttiğin fiyata taksi çıkması 1.3mjet linea, albea vs. bakabilirsiniz. Kliması vardır, ayağı yerden keser. Arızası çıkarsa bile ucuza tamir edilir, tamir edilirse tekrar etmez. Yani yürütme maliyetleri ucuz araçlardır. 1.5dci'ların soğutma sistemlerine dikkat etmek gerek. Onları tercih edecek olursanız da symbol yerine dacia logan'lara bakın. daha ucuz oluyorlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım